• Akmasa Çağrı Merkezi Akmasa Çağrı Merkezi : 444 52 76    Whatsapp Hattı Hattımız : +90 530 917 52 76
  • EN
Mustafa Kemal ATATÜRK

BAŞKAN ALTINOK, KEÇİÖRENLİ’LERLE BAYRAMLAŞTI

Paylaşmak İçin Tıklayınız

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok başkanlık makamında düzenlenen bayramlaşma töreninde yediden yetmişe tüm Keçiörenli’lerin ve belediye personelinin Ramazan Bayramı’nı kutladı. Başkan Altınok, “Bayramlar, insanları aynı düşünce ve duygularda buluşturan, birlik ve beraberliği sağlayan özel günlerdir. Keçiören’de de genciyle, yaşlısıyla, çocuğuyla toplumun tüm kesimleriyle huzurlu bir bayram geçiriyoruz” dedi.

AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan, muhtarlar, STK, temsilcileri, iş insanları, gaziler, şehit yakınları, engelliler, çocuklar, sporcuların da katıldığı Keçiören Belediyesi’ndeki bayramlaşma töreni, gencinden yaşlısına tüm Keçiörenli’leri bir araya getirdi. Birlik, beraberlik ve kardeşlik örneğinin en güzel şekilde sergilendiği törende vatandaşlarla tek tek bayramlaşan ve yakından ilgilenen Başkan Altınok, konuklarına çikolata ve kolonya ikram ederken, çocuklara da hediyeler verdi.

BAYRAMLAR TATİL GÜNÜ DEĞİL, YAKINLAŞMA GÜNÜDÜR

Bayramlarda birlik ve beraberlik duygusunun doruğa çıktığına ve bayramda yaşanan güzelliklerin daimi olmasına vurgu yapan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Rahmet, bereket ayı şehr-i Ramazanı uğurladık,  bayrama kavuştuk. Bizleri bayrama eriştiren Rabbime şükürler olsun. Bayramlar, birlik, beraberlik, sevgi, kardeşlik, sevinçtir. Bayramlar yardımlaşma, kaynaşma, dayanışmadır. Bayramlar tatil günü değildir, uzaklaşma günü değildir. Uzakların yakınlaştığı müstesna günlerdir. Güzel değerlerimizdendir. Bayramın Türk- İslam alemine tüm insanlığa hayırlı –uğurlu olmasını diliyorum.  Mazlum milletlerin kurtuluşuna vesile olsun, acılar dinsin, Müslümanların uyanışına, silkinişine vesile olsun” dedi.

Altınok, sözlerini “Allah birliğimizi dirliğimizi daim etsin, herkese hayırlı bayramlar” temennisiyle noktaladı.

05.06.2019