YATAĞA BAĞIMLI VE ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZ İÇİN EVDE DİŞ VE AĞIZ SAGLIĞI HİZMETİ

Belediyemiz Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü bünyesinde Nisan 2011’den itibaren yatağa bağımlı ve engelli vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için başlattığımız projemiz artık web sayfamızda.

Belediyemiz bünyesindeki görevli 3 diş hekimimiz ve bir adet mobil hizmet aracımızla birlikte diş tedavileri, çürük dişlerin çekim işlemleri, ağız ve diş eti sağlığı konularında evlerinde hizmet vermekteyiz. Teknolojiyle birlikte kendini yenileyen ve vatandaşlarına hizmet kalitesini her geçen gün artırmayı hedef edinen belediyemiz yatağa bağımlı ve engelli vatandaşlarımıza yönelik diş sağlığı hizmetlerini de online işlemlere alarak vatandaşlarımıza bir adım daha yaklaşmıştır. İlçemiz sınırları içerisinde vermiş olduğumuz bu hizmet için vatandaşlarımızdan herhangi bir ücret talep edilmemekle birlikte, yine herhangi bir sağlık güvencesi zorunluğunu ( SGK veya Yeşil Kart gibi) bulunmamaktadır.

Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için 360 59 39 veya 361 10 65’ten 2405 numaralı telefonları arayarak daha detaylı bilgi alabilir veya http://www.kecioren.bel.tr/evde_dis_sagligi.html linki ile müracaat edebilirsiniz.

Evde diş sağlığı hizmetimiz şimdi belediyemiz resmi web sayfasında ve çok yakında e-devlette

Evde Diş Sağlığı Hizmeti Keçiören Belediyesi sınırları içerisinki engelli ve yatağa bağımlı vatandaşlarımıza verilmektedir.

YATAĞA BAĞIMLI VE ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZ İÇİN EVDE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETİ BAŞVURU FORMU

Ağız ve Diş Sağlığı Şikayeti