39. Bağlum Mesire Alanında Ve Kartaltepe Kent Ormanında Mangal Yakmak Serbest Mi?

Yaşanan doğal afetler nedeniyle Ankara Valiliği tarafından alınan karar neticesinde Bağlum Mesire Alanı ile Kartaltepe Kent Ormanı’nda mangal geçici süreyle yasaklanmıştır

Kartaltepe Kent Ormanı İle Bağlum Mesire Alanı Hangi Günler ve Saatler Açıktır?

Kartaltepe Kent Ormanı Salı günü temizlik nedeniyle kapalı olup diğer günler de vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için (0312) 578 08 09. Bağlum Mesire Alanı ise Pazartesi günü temizlik nedeniyle kapalı olup diğer günlerde vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.

Deniz Dünyası Hangi Saatler Arasında Hizmet Veriyor?

Deniz Dünyası 09.00-20.00 saatleri arasında vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.

Sokak Adı Ve Bina Numarası Değişti. Güncel Adres Bilgilerine Nasıl Ulaşabilirim?

Vatandaşlarımız belediyemizin sınırları içerisinde bulunan pazarlarda yer kiralamak için Zabıta Müdürlüğümüz Pazar Büro Amirliğine müracaat etmeleri gerekmektedir. (0312)361 06 06 no’lu iletişim numaramız üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Pazarda Yer Kiralamak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

Vatandaşlarımız belediyemizin sınırları içerisinde bulunan pazarlarda yer kiralamak için Zabıta Müdürlüğümüz Pazar Büro Amirliğine müracaat etmeleri gerekmektedir. (0312)361 06 06 no’lu iletişim numaramız üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Belediyeye Bağlı Düğün Salonları İçin Nereden Bilgi Alabilirim?

Belediyemize ait düğün salonları hakkında Destek Hizmetleri Müdürlüğümüzden bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için (0312) 361 10 21

Yaşlılık, Engelli, Dul, Evde Bakım Ve Çocuk Maaşı İle İlgili Nereye Müracaat Etmem Gerekiyor?

Konu ile ilgili vatandaşlarımız Keçiören Kaymakamlığına başvuru yapmaları gerekmektedir. İletişim için (0312) 356 52 48

Vergi Muafiyetinden Nasıl Faydalanabilirim?

Vatandaşlarımız Vergi Muafiyeti ile ilgili belediyemizin Mali Hizmetler Müdürlüğü ile iletişime geçmeleri halinde detaylı bilgilere ulaşabilirler.

Nüfus Ve Tapu İşlemleri İçin Nereye Başvuru Yapmam Gerekiyor?

Konu ile ilgili vatandaşlarımız Keçiören Kaymakamlığına başvuru yapmaları gerekmektedir. İletişim için (0312) 358 58 30

Tüketici Hakları İçin Nereye Başvuru Yapmam Gerekiyor?

Konu ile ilgili vatandaşlarımız Keçiören Kaymakamlığına başvuru yapmaları gerekmektedir. İletişim için (0312) 314 20 47

Mühürlenmiş Bir İşyeri Tekrar Faaliyetine Devam Edebilir Mi?

Konu ile ilgili (0312)361 06 06 no’lu iletişim numaramız üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İşyeri Ruhsatı Alabilmek İçin Nereye Başvurmam Gerekiyor?

İşyeri ruhsatı alabilmek için vatandaşlarımız belediyemizin Zabıta Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir. (0312)361 06 06 no’lu iletişim numaramız üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yabancı Evlilikler İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Konu ile ilgili (0312) 361 10 46 no’lu iletişim numaramız üzerinden Evlendirme Memurluğundan detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Evlendirme Memurluğunda Nikâh İşlemleri İçin Neler Yapılması Gerekiyor?

Konu ile ilgili (0312) 361 10 46 no’lu iletişim numaramız üzerinden Evlendirme Memurluğundan detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Belediye Moloz Alımlarını Alıyor Mu? Ücretli Mi?

Evini tadilata alan vatandaşlarımızın molozları belediyemizce 3 iş günü içerisinde ücretsiz bir şekilde alınmaktadır. Bunun için 444 52 76(AK MASA) no’lu iletişim numaramız üzerinden başvuru oluşturmamız yeterli olacaktır.

KEÇMEK ve KEDEM Kurs Kayıtları Ne Zaman Başlar?

Belediyemize bağlı hizmet vermekte olan KEÇMEK kurs kayıtlarımız için 1-30 Eylül tarihleri arasında başvurular alınmaktadır. Detaylı bilgi için 0312 359 10 73 numaralı telefonu arayabilirsiniz. KEDEM kurs kayıtlarımız için ise 1-30 Eylül tarihleri arasında başvurular alınmaktadır. Detaylı bilgi için 0312 359 00 36 numaralı telefonu arayabilirsiniz

Kullanılamayan Ev Eşyalarını Belediye Alıyor Mu?

Belediyemiz vatandaşlarımızın kullanmadığı ev eşyaları ücretsiz bir şekilde adreslerinden almaktadır. Bunun için 444 52 76(AK MASA) no’lu iletişim numaramız üzerinden başvuru oluşturmamız yeterli olacaktır.

Hayvan Barınağının Temizliği Ve Gelişimi İle İlgili Herhangi Bir Çalışma Yapılıyor Mu?

Belediyemize ait Bağlum mevkiinde bulunan Geçici Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde padakların temizliği sabah ve akşam olmak üzere iki sefer yapılmaktadır. Ayrıca çevre düzenlenmesi yapılarak etrafında hayvanların rahatça yaşayabileceği bir doğal yaşam alanı tasarlanmıştır. Geçici bakımevinde gerekli olan ekipman eksiklikleri tamamlanarak tam donanımlı bir klinik kurulmuştur.

Belediyenin Veterinerlik Hizmeti Hangi Canlıları Kapsıyor?

5199 sayılı Hayvan Koruma Kanunu gereğince sahipsiz sokak hayvanlarının kısırlaştırma ve tedavi işlemleri yerel yönetimler tarafından sağlanır. Bu sebeple belediyemizin Veterinerlik Hizmeti sahipsiz sokak hayvanlarının tedavisini yapmaktadır. Detaylı bilgi için (0312) 361 10 24

Çöpler Hangi Saat Dilimleri Arasında Toplanıyor?

Belediyemiz çöpleri 20.00-22.00 saatleri arasında toplamaktadır. Çöplerin daha erken çıkarılması ile ilgili de cezai müeyyide uygulanmaktadır.

Belediyenin Sınırları İçerisinde Neden Çöp Konteynırı Yok?

Çöp konteyneri uygulaması yaptığımız yerlerde edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak gün boyu kötü koku ve görüntü, çöp alma esnasında çıkan aşırı gürültü ve sarsıntı, bakımı, boyası, yedek parçası, ilacı, yol kenarına çekilen araçlardan dolayı konteynerinin boşaltılamaması, konteynerinin içine yanıcı madde atılması, çöpün konteynerin içine değil de kenarına bırakılması vb. birçok şikâyetten dolayı idaremiz bu uygulamayı tercih etmemektedir.

Atık Yağları Nereye Teslim Etmem Gerekiyor?

Atık yağlar Temizlik İşleri Müdürlüğümüz tarafında vatandaşımızın evinden alınmaktadır. İletişim numaramız (0312) 359 10 27 

Belediyede Staj Yapmak İçin Neler Yapmam Gerekiyor?

Belediyemizin İnsan Kaynakları Müdürlüğü ile iletişime geçip detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. İletişim numaramız (0312) 361 10 44

Belediyenin Cenazesi Olan Vatandaşlara Yönelik Hizmetleri Nelerdir? Keçiören’de İkamet Etmeyen Vatandaşlar Cenaze Ve Ambulans Hizmetlerinden Faydalanabilirler Mi?

Belediyemizin Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile iletişime geçip detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. (0312) 361 10 23

Belediyeden Burs Alabilir Miyim?

Belediyemiz herhangi bir yerden burs almayan üniversite öğrencilerine burs vermektedir. Burs kayıtları başladığında belediyemizin web sayfası üzerinden kayıt yapılmaktadır. Yapılan değerlendirmede başvurusu olumlu sonuçlanan öğrencilerimiz ile iletişime geçilip süreç hakkında bilgi verilmektedir.

Belediye, Yapacağım İş Başvuruları Konusunda Bana Nasıl Yardımcı Olur?

Belediyemizde iş arayan vatandaşlarımız için Sn. Başkanımızın talimatlarıyla Kariyer Ofisi kurulmuştur. İş arayan ve işverenleri aynı çatıda toplayan Kariyer Ofisimiz çok sayıda vatandaşımızın iş sahibi olmasına vesile olmuştur. Belediyemizin hizmet binasında bulunan Kariyer Ofisimize ister yüz yüze ister https://kariyer.kecioren.bel.tr/ linkini tıklayarak online kayıt yaptırabilir, hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Belediye Nakdi Yardım Ve Kömür Yardımı Yapıyor Mu?

Belediyemizin nakdi ve kömür yardımı bulunmamaktadır.

Ambulans Ve Cenaze Hizmeti Veriliyor Mu?

Belediyemiz Ambulans ve Cenaze Hizmetlerinde vatandaşlarımıza yardımcı olmaktadır. (0312)361 10 23 no’lu iletişim numaramızdan detaylı bilgi alabilirisiniz

Belediye İhtiyaç Sahibi Ailelere Ne Gibi Yardımlar Yapıyor?

Belediyemiz ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gıda yardımı, eşya yardımı yapmaktadır. Ayrıca yeni çocuk sahibi olan ailelere de “Hoş Geldin Bebek Kampanyası” adı altında destek olmaktadır.

Halk Günlerinde Başkan İle Yüz Yüze Görüşülebilir Mi?

Pandemi nedeniyle şuan için askıya alınan “Halk Günleri” nde vatandaşlarımız Sn. Başkanımız ile yüz yüze görüşebilmektedirler.

Başıboş Sokak Hayvanları İle İlgili Yapılan İşlemler Nelerdir?

Belediyemiz, sokak hayvanları konusunda 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu kapsamında çalışmalarını sürdürmektedir. 5199 Sayılı Hayvan Koruma Kanununun verdiği yetkiler doğrultusunda sokak hayvanları Geçici Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’mizde sağlık muayenesi, aşı ve kısırlaştırma yapıldıktan sonra tedavi süreçleri tamamlanan hayvanlar alındıkları ortama geri bırakılmaktadır.

Ağaç Budama İşlemi Ücretli Midir?

Belediyemizin Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan ağaç budama işleminde vatandaşlarımızdan herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Başkan Bey İle Çekinilen Fotoğraflara Nereden Ulaşılabiliriz?

Belediyemizin web sayfası üzerinden “Başkan İle Fotoğraflar” kısmından Sn. Başkanımız ile çekinilen fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

Keçiören Belediyesi Tarafından Üretilip Vatandaşa Dağıtılan El, Cilt, Kıyafet Dezenfektanı Ve Çeşitli Aromalardaki Kolonyalar Ücretli Mi?

Belediyemizin AR-GE Müdürlüğü tarafından üretilmektedir. Vatandaşlarımıza ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.