NİLÜFER HAVUZU

Keçiören Ovacık Mahallesi’nde yer alan 50 dönümlük Lavanta ve Gül Bahçesi içine inşa edilen “Nilüfer Havuzu” ve içinde bulunan Koi balıkları doğayla baş başa vakit geçirmek isteyen vatandaşlar için otantik bir ortam sunuyor.

Proje Detay . . .
KÖSRELİK GÖLETİ MESİRE ALANI

Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Kösrelik Köyünde bulunan gölet etrafına inşa edilen “Kösrelik Göleti Mesire Alanı" açıldı

Proje Detay . . .
ŞEHİT YÜZBAŞI BURAK COŞKUN PARKI

Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Şehit Kubilay Mahallesine inşa edilen ve “Şehit Yüzbaşı Burak Coşkun” ismi verilen parkın açılışı yapıldı.

Proje Detay . . .
HANIMLAR LOKALİ

Keçiören Belediyesi tarafından kadınların sosyal hayata katılımını artırmak ve kolaylaştırmak için ilçedeki Şefkat Mahallesi’nde ‘Hanımlar Lokali` açıldı.

Proje Detay . . .
DOĞAL YAŞAM PARKI

Doğal Yaşam Parkımızdaki canlılarımız her geçen gün gerek sayı gerekse tür anlamında çoğalıyor.

Proje Detay . . .
DENİZ BAYKAL PARKI

Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Şehit Kubilay Mahallesi’ne inşa edilen ve Cumhuriyet Halk Partisi Eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın ismi verilen parkın açılışı gerçekleştirildi.

Proje Detay . . .
AYÇİN AKKAŞ KÜTÜPHANESİ

Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Atapark Mahallesi’ne kurulan ve Ayçin Akkaş ismini taşıyan kütüphanenin açılışı yapıldı

Proje Detay . . .
KEÇİÖREN ŞELALESİ ÜZERİ PEYZAJ PLANLAMA PROJESİ

Keçiören Büyük Şelalesi’nin bulunduğu kayalık alanın üzerinde yer alan park projemiz.

Proje Detay . . .
TÜRK DÜNYASI SU VE GÜL MEYDANI

Çevreye duyarlılık açısından örnek bir proje olarak hayata geçirilen ve Türkiye’de bir ilk olan Türk Dünyası Su ve Gül Meydanı,  suyun ve ışığın eşsiz güzellikteki dansı ile görenleri  hayran bırakıyor. Türk Dünyası Su ve Gül Meydanı projesinde de; Cumhuriyet Kulesi, Su ve Gül meydanı projeleri ile aynı mimari dil kullanılmıştır.

Proje Detay . . .
SANCAKTEPE YENİ NESİL KAPALI PAZAR ALANI

Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Sancaktepe mahallesine inşa edilen Yeni Nesil Kapalı Pazar Alanı ve Kültür Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi

Proje Detay . . .
KAPALI OTOPARK SU VE GÜL MEYDANI

Çevre düzenleme ve peyzaj çalışmalarıyla 11 bin 68 metrekarelik yapı alanına sahip olan otoparkımız 3 katlı olup, 350 araçlık kapasiteye sahiptir.  

Proje Detay . . .
BAĞLUM KÖSRELİK VE SARIBEYLER TANDIR DAMI

İlçemize bağlı köylerde geleneksel gıdaların üretimini teşvik etmek ve organik gıda talebini karşılamak için Sarıbeyler ve Kösrelik Köylerinde 1 er adet 56 m² oturum alanı üzerinde tandır damı inşası tamamlandı. Köylerimizde yaşayan kadınlarımızın hem ekmek ihtiyaçlarını karşılayacakları hem de ürettikleri ekmekleri satarak ev ekonomilerine katkı sağlayacakları bir tesis.

Proje Detay . . .
MODERN VE AKILLI SERA

Keçiören Ovacık mahallesinde kurulmuş olan  ‘modern ve akıllı’ seramızda parklarımızın ihtiyacı olan bitkileri dışarıdan almak yerine üreteceğiz. Ayrıca sebze fidesi üretimi de yapılacak olan seramızın toplamda 2880 m² oturum alanı bulunmaktadır. Hemen yanında 500 m² alanda tek katlı, içerisinde ofis, personel için çay ocağı ve dinlenme alanı, soyunma odası, ayrıca park ve bahçeler müdürlüğü personelinin kullanabileceği depo alanları bulunan idari bina vardır.

Proje Detay . . .