• Bilgi Hattı : 444 52 76    & Hattımız : +90 530 917 52 76
Güncel Duyurular:
  • Cumartesi - Pazar günleri 09:00 16:00 saatleri arasında vergi ödemeleriniz için veznelerimiz açıktır.
  • Ayrıca Halk Bankası ve Deniz Bank'in bütün şubelerinden ve e-belediye üzerinden masrafsız vergi ödemesi yapabilirsiniz.
  • Zabıta Müdürlüğü : 0312 361 06 06
  • Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü : 0312 360 59 39
  • Temizlik İşleri Müdürlüğü : 0312 361 10 06
  • Park ve Bahçeler Müdürlüğü : 0312 378 77 13
  • Fen İşleri Müdürlüğü : 0312 378 77 17
  • Cenaze İşleri : 0312 361 10 23
  • Evlendirme Müdürlüğü : 0312 361 10 46

BAŞKAN ALTINOK’A REKOR ZİYARETÇİ

Paylaşmak İçin Tıklayınız

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde Keçiören Belediye Başkanlığı görevine seçilen Turgut Altınok’u 14 günlük görev süresi boyunca, her gün yaklaşık 400 kişi, bu 2 haftalık sürede ise toplam 6 bine yakın vatandaşla birlikte sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasetçiler ve bürokratlar ziyareti etti. 3 dönem belediye başkanlığı yapan Altınok’un 10 yıl aradan sonra Keçiören’e yeniden dönüşü, ziyaretçi sayısını rekor seviyeye çıkardı.

Mazbatasını aldığı günden itibaren mesaisine sabahın erken saatlerinde, işe giden vatandaşları ve iş yerlerini açan Keçiörenli esnafı selamlayarak başlayan Başkan Turgut Altınok, bir yandan da makamına gelen ziyaretçilerin tebriklerini kabul etmeye devam ediyor.  

ALTINOK’A, YURT İÇİNDEN VE YURT DIŞINDAN YÜZLERCE ZİYARETÇİ

Yurt içinden ve yurt dışından gelen yüzlerce ziyaretçisiyle birebir ilgilenen, kimi zaman ziyaretine gelen misafirlerin sloganlarıyla ve yoğun sevgi gösterileriyle karşılaşan Başkan Altınok, misafirleriyle sohbet ederken yaptığı konuşmalarında özellikle halkın içinde olacağının mesajını tekrarlıyor.

“HAKKI VE HALKI UNUTMAMAK LAZIM”

“Keçiören’e yakışır hizmetlerle, vatandaşlarımızın her bir kuruşunu hizmet olarak inşallah geri vereceğiz” diyen Başkan Altınok, “Yeni görevimiz vatana, millete hayırlı olsun. Gerek sokakta gerekse makamımıza gelerek bizleri tebrik eden her bir kardeşime, dostuma, büyüğüme, küçüğüme teşekkür ediyorum. ‘Altınok hizmette bir neferdir.’ Keçiören’e yakışır hizmetlere devam edip, halkın içinde sıkıntılarla birebir ilgilenen anlayışımız devam edecek. Hakkı ve halkı unutmamak lazım. Eğer halktan koparsan halk seni aşağıya da çeker, yukarıya da taşır. Seçimlerden sonra halkı unutursan, seçim zamanı geldiğinde halk notunu kırar ve sınıfta kalırsın. Halk kendisine gösterilen sıcaklığı ve gönülden hizmeti de kendisine sırt çevirenleri de gayet iyi görür” ifadelerini kullandı.

ALTINOK SOKAKLARI İHMAL ETMEDİ

İki haftalık görev süresinde 6 bine yakın vatandaşı makamında ağırlayarak özlem gideren Altınok, “Makamım sokaklar olacak, Keçiören’de önce araziyi düzelteceğiz” diyerek başladığı görevinde sokakları, parkları ve pazarları da 10 yıl önceki görev sürecinde olduğu gibi yine her gün ziyaret ediyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren karşılaştığı vatandaşlardan gelen tebrikleri de kabul eden Başkan Altınok, özellikle pazar alanlarında vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılanıyor. 

“SİZİ ÇOK ÖZLEDİK”

Pazarda alışveriş yapan vatandaşlar, “Hayırlı olsun, sizi çok özledik. Keçiören sizi çok özlemiş. Siz varken Keçiören Keçiören’di.  Temizliğe gösterdiğiniz özenden memnunduk. Şimdi de size güveniyoruz, arkanızdayız.  20 senedir Keçiören’deyim, çalışmalarınızı çok beğeniyorum, sizden başkasını beğenmiyorum” duygularını bu sözlerle ifade ediyor. Vatandaşların sevgi gösterisi ve iyi dileklerine Başkan Altınok, “Yeni görevimiz hepimize hayırlı olsun. Makamda en fazla sabah 10.00’la öğleden sonra 14.00’a kadar bulunacağım. Ondan sonra makam falan yok. Vatandaşın içerisinde olup araziyi, alanı düzelteceğiz” cevabını veriyor.

14.04.2019