Bilgi Hattı

BİLGİ HATTI

444 52 76
444 KC RN
Güncel Duyurular:
  • Cumartesi - Pazar günleri 09:00 16:00 saatleri arasında vergi ödemeleriniz için veznelerimiz açıktır.
  • Ayrıca Halk Bankası ve Deniz Bank'in bütün şubelerinden ve e-belediye üzerinden masrafsız vergi ödemesi yapabilirsiniz.
  • Zabıta Müdürlüğü : 0312 361 06 06
  • Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü : 0312 360 59 39
  • Temizlik İşleri Müdürlüğü : 0312 361 10 06
  • Park ve Bahçeler Müdürlüğü : 0312 378 77 13
  • Fen İşleri Müdürlüğü : 0312 378 77 17
  • Cenaze İşleri : 0312 361 10 23
  • Evlendirme Müdürlüğü : 0312 361 10 46

BAŞKAN AK ÇAY SOHBETİNDE YAYLA MAHALLESİNE KONUK OLDU

Keçiören'i katılımcı bir anlayışla yöneterek  her mahalleye konuk olan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Başkanım Mahallemde" etkinliği ile Yayla Mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

 

Yayla Mahalle Konağında Mahalle Muhtarı Rıza Bayram ve mahalle sakinlerinin katıldığı etkinlikte belediyenin hizmet ve yatırımlarını anlattığı bir sunumun ardından talep, şikayet ve önerileri dinleyen Başkan Ak, vatandaşın ayağına giderek hem taleplerini dinlediklerini hem de istişarede bulunarak Keçiören'i birlikte yönettiklerini vurguladı.

 

Ak her mahalleye eşit hizmet götürdüklerinin altını çizerek, "Her mahallemizin ihtiyaçları doğrultusunda Keçiören'in bütüne eşit hizmet götürüyoruz. Keçiören'e kazandırdığımız ve örnek alınan Gümüşdere Ihlamur Vadisi, en büyük spor salonu Taha Akgül Spor Salonu gibi yatırımlarımızdan da herkesin haberdar olmasını ve bu tesislerden yararlanmasını arzuluyoruz. Çünkü yaptığımız her yatırımı, her hizmeti insan için yapıyoruz. Tesisler insanla anlamlı..." diye konuştu.

 

KEÇİÖREN'DEN AFRİN'İN İNŞASINA KATKI

Hizmetleri anlatırken Afrin'e özel bir parantez açan Ak'ın, "Afrin operasyonu ülkemizin bekası ve güvenliği için çok önemliydi. Başarılı bir operasyonun ardından Keçiören Belediyesi olarak bizler bölgeye giderek oranın inşasına başladık, 6 okulun tadilatını gerçekleştirdik. Keçiören halkı adına yardımlarımızı  bölgeye ulaştırdık." cümleleri vatandaştan da büyük alkış aldı. Çevre için geri dönüşüm kutuları yapmayı düşündüğünü ifade eden bir çocuğa ise Başkan Ak'ın cevabı, "Seni tebrik ediyorum, çevre konusundaki hassasiyetin için... Bizler çevremize iyi bakmazsak bizden sonrakiler yaşayacak bir yer bulamaz." oldu.

 

Mahalle buluşmaları ve halk günleri vasıtasıyla herkese ulaşmaya çalıştıklarını da dikkat çeken Başkan Ak, "Bu buluşmalar sayesinde vatandaşımızın önerilerini ve taleplerini dinleyerek Keçiören'i birlikte yönetiyor, görüşlerinin bizler için çok değerli olduğunu hissettiriyoruz. Biz Keçiören olarak 917 bin nüfuslu büyük bir aileyiz ve bu ailenin her bir ferdine ulaşmanın gayretindeyiz." ifadelerini kullandı.

 

Kuru pasta ve çay ikramının yapıldığı samimi buluşmada vatandaşlar da Başkan Ak'a hizmet ve yatırımlar için teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

04.04.2018

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player