• Bilgi Hattı : 444 52 76    & Hattımız : +90 530 917 52 76
Güncel Duyurular:
  • Cumartesi - Pazar günleri 09:00 16:00 saatleri arasında vergi ödemeleriniz için veznelerimiz açıktır.
  • Ayrıca Halk Bankası ve Deniz Bank'in bütün şubelerinden ve e-belediye üzerinden masrafsız vergi ödemesi yapabilirsiniz.
  • Zabıta Müdürlüğü : 0312 361 06 06
  • Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü : 0312 360 59 39
  • Temizlik İşleri Müdürlüğü : 0312 361 10 06
  • Park ve Bahçeler Müdürlüğü : 0312 378 77 13
  • Fen İşleri Müdürlüğü : 0312 378 77 17
  • Cenaze İşleri : 0312 361 10 23
  • Evlendirme Müdürlüğü : 0312 361 10 46

ALTINOK: VATANDAŞLARIMIZIN HER BİR KURUŞUNU HİZMET OLARAK GERİ VERECEĞİZ

Paylaşmak İçin Tıklayınız

Bir yandan parklarda, pazarlarda ve sokaklarda karşılaştığı vatandaşların tebriklerini kabul eden diğer yandan da makamına gelen misafirleri tek tek tokalaşarak ağırlayan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’u, Türkiye genelinden birçok sivil toplum kuruluşu temsilcisi, bürokrat, siyasetçi ve vatandaş ziyaret ediyor. Tebrik ziyareti kapsamında her bir misafiriyle ayrı ayrı ilgilenen Başkan Altınok, “Yeni görevimiz vatana, millete hayırlı olsun. Gerek sokakta gerekse makamımıza gelerek bizleri tebrik eden her bir kardeşime, dostuma, büyüğüme, küçüğüme teşekkür ediyorum. İnşallah Keçiören’e yakışır hizmetlerle, vatandaşlarımızın her bir kuruşunu hizmet olarak geri vereceğiz” dedi.

ALTINOK, DESTEK VEREN-VERMEYEN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Altınok’u bugün ziyaret edenler arasında, Yargıtay Üyesi ve Eski Adalet Bakanı Kenan İpek, AK Parti eski Rize Milletvekili Abdulkadir Kart, Eski Yargıtay Başkanı Mahmut Gül, SGK Teftiş Kurulu Başkanı Mustafa Apaydın, Gölbaşı Belediyesi Meclis Üyesi Oğuz Kaan Tanrıverdi, Keçiören Belediyesi CHP Meclis Üyeleri, Tokat’a gönül veren birçok dernek ve yönetim kurulu üyeleri, 1453 Keçiören Gençlik Derneği üyeleri, Trabzonlular Dernek Başkanı Ziynet Meriç, Çankırı Yapraklı Dernek Federasyonu Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Ayakkabıcılar ve Çantacılar Odası Başkanı Durak Uygun, Nevşehirliler Federasyonu yönetim kurulu üyeleri ve daha birçok vatandaş vardı. Başkan Altınok, ziyaretçilerle gerçekleştirdiği sohbet sırasında, kendisine güvenen ve 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde oy veren Keçiören halkına ve destek veren vermeyen herkese teşekkür etti.

HER KESİMLE UYUMLU BİR HİZMET DÖNEMİ GEÇİRECEĞİZ

Yerel yönetimde başarılı olmanın temelini, sivil toplum kuruluşlarıyla, vatandaşlarla ve halkı temsil eden diğer sivil organizasyonlarla uyumlu çalışmaya bağlayan Başkan Altınok, “Sizler bizi özlediniz, biz hem sizi hem Keçiören’i hem de hizmet etmeyi özledik. Şükür yeniden kavuştuk, yeniden birleştik, yeniden Keçiören için kolları sıvadık. Dualarınızla, desteğinizle ve sevginizle hep yanımdasınız. Sizlere hem minnettar hem hizmetkârım. Sağ olun, var olun” ifadelerini kullandı.

HAKKI VE HALKI UNUTMAMAK LAZIM

Altınok, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Keçiören’e yakışır hizmetlerle, vatandaşlarımızın her bir kuruşunu hizmet olarak geri vereceğiz. Hakkı ve halkı unutmamak lazım. Eğer halktan koparsan halk seni aşağıya da çeker, yukarıya da taşır. Seçimlerden sonra halkı unutursan, seçim zamanı geldiğinde halk notunu kırar ve o zaman bunun telafisi olmaz. Halk kendisine gösterilen sıcaklığı ve gönülden hizmeti de, kendisine sırt çevirenleri de gayet iyi görür.”

09.04.2019