• Bilgi Hattı : 444 52 76    & Hattımız : +90 530 917 52 76

ALTINOK: SPORA VE SPORCUYA DESTEĞİMİZ TAM

Paylaşmak İçin Tıklayınız

Ayvalı Spor Kulübü U11 Futbol Takımı ve Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’u makamında ziyaret ederek spor ve sporcuya verdiği destekten ötürü teşekkür ettiler.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun düzenlediği, Futbol Turnuvasında gruplarında şampiyon olan Ayvalı Spor Kulübü U11 Futbol Takımı Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’u ziyaret ederek, isminin yazılı olduğu 06 numaralı forma hediye ettiler. Çocukların hediyesi karşısında çok mutlu olan ve ulusal ve uluslararası başarılara imza atmalarını temenni eden Altınok, daha sonra da Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti.

Spor ve sporcuyu desteklediklerini, amatör kulüplere malzeme yardımı yaptıklarını vurgulayan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Ciddi bir spor altyapımız var. Ankara’da hiçbir belediyede olmayan spor tesisleri, yüzme havuzları, fitness merkezleri bizde var. Dünya yüzme olimpiyatlarının standartının üstünde bir yüzme havuzumuz var. Yürüyüş yolları, voleybol, basketbol sahaları, tenis alanları, bisiklet yollarımız var. 13 branşta yaz spor okullarımızda nerdeyse 10 bin çocuğumuza hizmet veriyoruz, yoğun bir ilgi var, bundan sonra da sporcuya olan desteğimiz sürecek, standartları yüksek yeni sportif yatırımları Keçiören’e kazandırmaya devam edeceğiz, çocuklarımız, gençlerimiz sporda başarılı oldukça mutlu oluyor, onlarla gurur duyuyoruz” diye konuştu.

 

 

 

18.07.2019