28 Eylül 2019

“Caddelere, pazarlara, parklara, sokaklara huzur gelecek” diyerek göreve başlayan ve vatandaşların hayatını kolaylaştırıcı hizmetler sunan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un talimatıyla pazarlarda alışverişini yapan vatandaşlara özel servis hizmeti başladı.

Çürük ürün satılmaması, fahiş fiyat uygulanmaması ve vatandaşlara kaba davranılmaması noktasına büyük hassasiyet gösteren Başkan Altınok, vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için yeni bir uygulama başlattı. Ufuktepe, Gazino ve Esertepe pazarlarından alışverişini yapan vatandaşlar, servislerle evlerine kadar bırakılıyor. Özellikle akşam pazarının yoğunluğu da dikkate alınarak saat 15.00 - 19.00 arası sunulan servis hizmeti sayesinde vatandaşlar evlerine konforlu bir şekilde ulaşabiliyor.

Alışveriş malzemeleriyle yürümekten kurtulan vatandaşlar hizmetten çok memnun olduklarını ifade ederek, “Efsane Başkan geldiğinden beri pazarlara huzur ve güven geldi, şimdi de pazar malzemeleriyle yorulmadan evimize ulaşıyoruz, daha ne isteriz” ortak görüşünü dile getirdiler.

“BİZ VARSAK HİZMET İÇİN VARIZ”

Önemli olanın gönüllere girmek olduğunu vurgulayan Başkan Altınok da, “Pazarlarımızı zabıtalarımız denetliyor ama vatandaşlarımız beni pazarda görünce daha da mutlu oluyor. Vatandaşlarımızın üzülmesine asla tahammülüm yok. Pazarcılarımız da ekmek parası için çalışıyorlar. Onları da çürük ürün satmamaları ve vatandaşlara kaba davranmamaları konusunda zaman zaman uyarıyoruz. Şimdi de servis hizmetimizle vatandaşımızın yanındayız. Keçiören’de Altınok farkını herkes görecek, biz varsak huzur var, güven var, hizmet var” dedi.