Hayaller Ülkesi

Çiçek oyuncak ayı satan bir çocuktur. Bir gün oyuncaklarını satmaya çalışırken uyuya kalır. Gözlerini açtığında kendini bambaşka bir diyarda bulur; dev dondurmalar, şekerlemeler, çikolatalar... Burası Çiçek`in hayal dünyası olan Hayaller Ülkesidir. 
 Çiçek etraftaki şekerlemelerden tadarken ülkedeki peri muhafızlar ve minik Arna gelir. Periler Hayaller Ülkesi`ni  Çiçek`e tanıtırlar. Çiçek artık orada yaşamayı ister fakat bu o kadar kolay değildir. Renk düşmanları Siyah ve Beyaz Dokambo Hayaller Ülkesi`nin renklerini çalmak isterler. Periler, Arna ve Çicek bununla mücadele ederler. İçlerindeki sevgi sayesinde Siyah ve Beyaz`ı hayaller ülkesinden gönderirler. 
 Hayaller Ülkesi dostluk, arkadaşlık, birlik ve beraberliği anlatırken bir yandan da hayatın en büyük amacının sevgi olduğuna dem vurmaktadır. 

 5 yaş ve üstü tüm tiyatro severleri oyunumuza bekliyoruz.

 

Koca Kurt`un Hazinesi

 Doli ile Fırfır Koca Kurt`un dillere destan hazinesini aramak için Koca Kurt`un mağarasına gizlice girerler fakat orada yalnız değillerdir, cesur bir hayvan olan Kung fu kaplan Tigo`da mağarada Koca Kurt`un hazinesini aramaya gelmiştir. Karşılaşmanın ardından kıyasıya bir rekabet onları beklemektedir.

3 yaş ve üstü tüm çocuk ve velilerimizi bu maceraya bekliyoruz.

 

 Estağfurullah Mahallesi 

Kendinizle başbaşa kaldığınızda iç dünyanızın bir mahalle olduğunu düşündünüz mü hiç?    Peki caddelerin köşelerinde bekleyen günahlarla yüzleşmek nasıl bir durum?

  Bireyin iç dünyasına seyahatini ele alan Estağfurullah mahallesi kara komedisi ile 11 yaş üstü tüm tiyatro severleri bekliyor.


Tiyatro Salonu Oturma Planı

Tiyatro Bilgisi
NOT : 2. ve 3. Çocuk getirme isteğe bağlıdır.
Ebeveyn Bilgisi
Çocuk Bilgisi