31 Mayıs 2019

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından lösemi ve diğer kanser hastalıklarında tedavi görmüş ihtiyaç sahibi ailelere yardım paketlerinin dağıtıldığı programa katıldı. Başkan Altınok, “Mübarek Ramazan ayında bu tür yardımların yapılması oldukça anlamalı. LÖSEV’e destek vererek, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldüren hayırseverlerimizden Allah razı olsun” dedi.

TEMEL İHTİYAÇ MALZEMELERİ DAĞITILDI

LÖSEV, Keçiören Antares AVM önünde düzenlediği programla lösemi ve diğer kanser türlerinde tedavi görmüş Keçiörenli ihtiyaç sahibi 100 aileye Ramazan Bayramı öncesinde yardım paketi dağıttı. Hayırseverlerin katkısıyla kuru gıda, et, ayakkabı, giyişi, çocuk bezi, oyuncak ve kırtasiye malzemelerinden oluşan yardım paketi, vatandaşların temel tüketim ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlandı. Gıda, giyim ve temizlik malzemelerinin dağıtımının ardından ihtiyaç sahibi vatandaşların mutlulukları gözlerine yansıdı.

ALTINOK: ALLAH HAYIRSEVERLERİMİZDEN RAZI OLSUN

LÖSEV’in yardım programına katılan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, lösemili çocuklara ve ailelere geçmiş olsun dileklerini ileterek, LÖSEV’in ihtiyaç sahibi ailelere yönelik bu tür yardım faaliyetlerine geçmişte olduğu gibi bundan sonrada destek vereceklerini kaydetti. Başkan Altınok, “LÖSEV’e ve LÖSEV’in gönüllü elçilerine bu kampanyaya verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yüzünü güldüren hayırseverlerimizden Allah razı olsun. Biz geçmişte olduğu gibi bundan sonra da LÖSEV’in bu tür anlamlı yardım ve destek kampanyalarına destek vermeyi sürdüreceğiz. Bu vesileyle mübarek Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini, hastalarımıza şifalar ihsan eylemesini diliyorum. Türkiye’mizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum” diye konuştu.