• Akmasa Çağrı Merkezi Akmasa Çağrı Merkezi : 444 52 76    Bip Hattı Hattımız : +90 530 917 52 76
Mustafa Kemal ATATÜRK

Keçiörenli miniklerin 3d sinema keyfi başladı

Paylaşmak İçin Tıklayınız

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un talimatıyla 5-8, 9-12 yaş grubu öğrenciler için sömestir hediyesi olarak Deniz Dünyası’nda ücretsiz olarak gösterime giren ücretsiz 3d sinema keyfine Çılgın Hırsız-3 filmiyle başlangıç yapıldı. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Sosyal mesafe ve hijyen koşullarını sağlayarak Deniz Dünyası sinema salonumuzdaki film gösterimimizi başlattık. Randevu ile salonumuza aldığımız öğrencilerimize HES kodu sorgulaması da yaptık. Çiçek ve meleklerimize keyifli bir yarıyıl tatili diliyorum.” dedi.

ÇILGIN HIRSIZ-3 FİLMİYLE BAŞLANGIÇ YAPILDI

Keçiören Belediyesi Deniz Dünyası sinema salonu, öğrencilerin sömestirde keyifli vakit geçirmesi için ücretsiz 3d sinema gösteriminin ilkini Çılgın Hırsız-3 filmiyle yaptı. Öğrencilere patlamış mısır, pamuk helva, 3d gözlük ve fanus içinde balık da hediye edildi.

Randevu oluşturarak sinemaya giren 5-8 ve 9-12 yaş grubu öğrenciler için 6 farklı film sömestir boyunca gösterime sunulacak. Sosyal mesafe kuralının uygulanması için her seansa 30 öğrenci alınacak. Film gösterimi, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri çocukların sokağa çıkma izninin bulunduğu 13.00 ile 16.00 saatleri arasında yapılacak.

6 FİLM GÖSTERİMİ YAPILACAK

Deniz Dünyası Sinema Salonunda sömestir boyunca; Çılgın Hırsız 3, Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı, Gulliver`in Gezileri, Kayıp Balık Nemo, Lego Batman, Leylekler isimli sinema filmlerinin gösterimi yapılacak.

26.01.2021