31 Aralık 2020

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, 2020’nin son gününde yeni yıl mesajı yayımlayarak 2021’in pandemisiz bir yıl olması temennisinde bulundu. Altınok, “Bir yılı daha geride bırakıyor, 2021 yılına merhaba diyoruz. Yeni yılın devletimize, milletimize, bütün insanlığa hayırlar ve güzellikler getirmesini; felaketlerden ve kötülüklerden uzak bir 2021 yılı geçirmeyi Cenab-ı Allah`tan niyaz ediyorum. Yeni yılda iyilik ve güzellikler için daha fazla yarışalım” dedi.

İYİ SÖZLER VE SEVGİ İÇİN YARIŞALIM

Başkan Altınok 2020’nin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadeleyle geçtiğini, tüm dünyanın ve Türkiye’nin de pandemi döneminde sağlık adına önemli sınav verdiğini hatırlatarak şunları söyledi:

“Koronavirüs tüm dünyayı tehdit etmeye devam ediyor. Pandeminin başlamasıyla birlikte Keçiören Belediyesi olarak gerekli tedbirleri ve önlemleri aldık. Hatta bir kısım tedbirimizi birçok kurumumuzdan daha önce aldık. İnsanımızın sağlığını önceleyen hizmet anlayışımızla 2020 yılını geride bıraktık. Hayat su gibi akıp gidiyor, her gidişin de bir başlangıcı oluyor. 2021’in sağlıklı ve güzelliklerle dolu bir dünyanın başlangıcı olması en büyük dileğimizdir. Yüreklerimizi genişletelim, güzel kelamlar, iyi sözler ve sevgi için yarışalım.”

“ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUM”

Başkan Altınok, yeni yıl mesajında şehit ve gazilere rahmet ve minnet dileklerini ileterek, “Yeni yıla huzur içinde girmemize vesile olan, yaşadığımız bu güzel toprakları vatan kılan, ülkemizi ülke yapan başta devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ü ve silah arkadaşlarını; geçmişten bugüne kadar vatanımız, devletimiz, milletimiz, bayrağımız ve dinimiz uğrunda şehadet şerbeti içen bütün yiğitleri ve kahramanları, aynı zamanda tüm geçmişimizi rahmet ve minnetle anıyorum.” dedi.