28 Eylül 2019

Göreve geldiği ilk andan itibaren farkını ortaya koyarak “Keçiören ve mahalleler şenleniyor” diyen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, vatandaşın yoğun ilgisiyle gerçekleşen Bağlum’daki Sonbahar Akşamları Konserine katılarak, “Vatandaşımızın desteğine layık olmaya devam edeceğiz” mesajı verdi.

Bağlum’da düzenlenen Sonbahar Akşamları Konserlerinin dördüncüsüne Başkan Altınok’un yanı sıra Eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Ak Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Cemal Güngör, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

“BAĞLUM CAZİBE VE ÇEKİM MERKEZİ OLACAK”

Keçiören ve mahalleri şenlendirdiklerine vurgu yapan Başkan Turgut Altınok, “Seçim döneminde Bağlum çekim ve cazibe merkezi olacak demiştik, şimdi o sözümüzü yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Planlamalarımızı yapıyoruz. Kösrelik Göleti ile ilgili çevre düzenlemelerimizi yapıyoruz, rekreasyon ve spor alanları ile ilgili planlamalarımız var. Bir yandan altyapı çalışmalarına devam ederken bir yandan da çevre ve yeşil alan çalışmalarımız devam ediyor, Bağlum’a bin 400 ağaç diktik,  merak etmeyin Keçiören de, Bağlum da emin ellerde. Bağlum’un imar planlarını da yapıyoruz” dedi.

“BAĞLUM’UN DESTEĞİNE LAYIK OLACAĞIZ”

Altınok sabah 04.00’lere kadar tüm mahalleleri gezdiğinin de altını çizerken, “Huzurlu, temiz ve güven içinde bir Keçiören ve Bağlum için çalışıyoruz, Bağlum’un desteği ve güvenine layık olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

BAŞKANI SEVİYOR MUSUNUZ SORUSUNA ALANDAKİLERDEN COŞKULU ALKIŞ

Eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler de konsere katılanlara iyi eğlenceler dileyerek, “Belediye Başkanımız Turgut Altınok çok çalışıyor, durmuyor ve koşturuyor” dedikten sonra alandakilere “Başkanımızı seviyor musunuz” sorusunu yöneltti, kalabalığın bu soruya cevabı ise coşkulu bir alkış oldu.

MUSTAFA TAŞ İLE COŞKU DORUĞA ÇIKTI

Vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Altınok’tan sonra sahne alan Ankaralı yerel sanatçı Mustafa Taş’ın seslendirdiği popüler şarkılar ise izleyenlere eğlenceli bir akşam yaşattı. Zaman zaman cep telefonlarının ışıklarını açan zaman zaman da dans ederek popüler şarkılara eşlik eden izleyiciler, renkli görüntüler sergilediler.

Konser sonunda yapılan çekilişle turgutaltinok06 instagram hesabından Başkan Altınok’u takip eden iki kişi de bisiklet kazandı.