• Radyo Angara
  • Akmasa Çağrı Merkezi Akmasa 444 52 76
  • Keçikoop
  • Bip Hattı 0530 917 52 76
Mustafa Kemal ATATÜRK

ALTINOK’TAN HER VATANDAŞA EŞİT VE ADİL HİZMET MESAJI

Paylaşmak İçin Tıklayınız

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok Keçiörenli’lerin sorunlarını, taleplerini dinlemek için başlattığı `Halk Günü`nde’,  “Her vatandaşa eşit, adil olacağız. Etkin, verimli ve süratli kamu hizmetini vatandaşımızla buluşturmaya devam edeceğiz” mesajı verdi.

Başkan Altınok ve beraberindeki Başkan Yardımcıları Başkanlık Makamında her Salı günü 11.00 -14.00 saatleri arasında gerçekleşen Halk Gününde talepleri dinleyerek çözüm üretiyor.

“HERKESİN GÖNLÜ RAHAT OLSUN”

Vatandaşlara Keçiörenli’lerin hizmetinde olmaktan bahtiyarlık duyduğunu söyleyen Altınok, “Açık, katılımcı, şeffaf olacağız. Emirlerinde ve hizmetlerinde olmaktan bahtiyarlık duyduğumuz vatandaşlarımızla diyaloglarımızda hesap verebilir olacağız. Vatandaşımızla her buluşmada, arkadaşlarımız, her konuda cevap verebilir olacak. Halkımızla olan buluşmalarda insan haklarına mutlaka riayet edeceğiz. Her vatandaşa eşit, adil olacağız. Bu anlayışla bu görevlere talip olduk, vatandaşımız bilecek ki Keçiören emin ve ehil ellerde, herkesin gönlü rahat olsun” dedi.

Başkan Altınok ile görüşen vatandaşlar sorunlarını dinlenmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ederken, servis hizmeti ile de evlerine kadar bırakıldılar.

 

 

 

02.10.2019