Aranacak Kelime :
Nerede :
E-Belediye
Online İşlemler
Keçiören Kent Rehberi
E-IMAR
Sanal Tur

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda koltuğunu geleceğin teminatı çocuklara bıraktı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 94. Yıldönümü Keçiören’de, Melek Özen İlkokulu’nda düzenlenen törenle kutlandı.

 

“Geçmişe Saygı, Geleceğe Katkı” projesi kapsamında düzenlenen “Bir Varmış Bir Yokmuş, Çocuklar Masal Anlatan Dede ve  Ninelerini Arar Olmuş” adlı masal anlatma yarışmasına umre ödülünü kazanmak isteyen yüzlerce dede ve nine katıldı. Yarışmanın jüri üyeleri arasında Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak da yer aldı. 

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nükhet Hotar, AK Parti Adıyaman Milletvekili Murtaza Yetiş, Ağrı Milletvekili Fatma Salman ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, büyük bir başarıya imza atarak yeniden seçilen Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’a kutlama ziyaretinde bulundu. 

 

Keçiören Belediyesi, Kutlu Doğum Haftası’nda düzenlediği çok sayıda etkinlikle Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed’i(S.A.V) andı. Haftanın son etkinliği Keçiören Belediyesi Eğitime Destek Merkezi (KEDEM) öğrencileri tarafından Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 

23 Nisan, 2014 ÷ 23 Nisan, 2014 Select date range