Aranacak Kelime :
Nerede :

2016 Projeleri

BAĞLUM STAD

Ankara'nın Keçiören İlçesinde Bağlum’da Bulunan 20.000 Seyirci Kapasiteli Stadyum , Geniş Ve  Yeşil Bir Alanda  Spor Sahasının Yenilenmesi Ve Tribünlerin Üzerinin  Çelik Konstrüksiyon Ve Membran İle Kapatılması Planlanmaktadır.

BAĞLUM KÜLTÜR MERKEZİ

Bağlum mahallesinde 2070 ada 4 parsel üzerinde 5756 m2 alan üzerinde toplam inşaat alanı1317 m2 toplamda 4 kattır.(Bodrum+Zemin+2 normal kat)

ATAPARK YONCA YAŞAM MERKEZİ

Atapark mahallesi 31696 ada 3 parsel üzerinde toplam inşaat alanı 3114 m2 olup proje kapsamında Gençlik Merkezi ,Yaşlılar Lokali,hanımlar Lokali ve 112 acil ve aile hekimliği tasarlanmıştır.

IHLAMUR CAMİİ

Şevkat Mahallesi imarın 34847  ada 4 parsel üzerindeki 3252 m2 lik alan üzerindeki 1041 m2 inşaat alanı olan  cami projesinde kubbe çapı 12.40 olarak tasarlanmıştır.

GÜMÜŞDERE IHLAMUR VADİSİ REKREASYON PROJESİ

İnsan Odaklı hizmet ve yatırımlar ile dikkati çeken Keçiören Belediyesi ihtiyaca ve beklentiye yönelik olarak hazırladığı Gümüşdere ıhlamur Vadisi  Taşkın Koruma ve Rekreasyon Projesinde ; Çubuk Çayının rehabilite edilerek ve temizlenerek eskiden olduğu gibi balık tutulabilecek kadar temiz akmasının sağlanması, insanların kullanımına sunulması ve derenin, insanları suyla bütünleştirerek rekreasyonel hale getirilmesidir.

KEÇİÖREN SPOR SALONU

Hem Keçiören gençliği hem de Ankara gençlerine hizmet edecek projemiz olimpik standartlara uygun olarak planlanmıştır.

ÇOK AMAÇLI SALON

Gençlerin kültürel faaliyetlerini düzenleyeceğimiz ve kötü alışkanlıklardan uzaklaştıracağımız eğitim amaçlı konferans, seminer, sempozyumlar düzenlenecek salonlar ile sportif anterenman sahaları planlanmıştır.

RABİA KÜLTÜR MERKEZİ

İrfan Baştuğ caddesi üzerinde yapılması planlanan Kültür merkezi; Keçiören halkına seminerlerin konferansların yapılacağı  ve düğün aktiviteleri için kullanılabilecek çok amaçlı salonlar olarak düzenlenmiştir. 

UFUKTEPE YONCA YAŞAM ALANI VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ

Mahallelerimizde gençlerimizin, hanımlarımızın ve yaşlılarımızın boş zamanlarını en verimli şekilde geçirebilecekleri, Yonca Yaşam Merkezini Ufuktepe'deki vatandaşlarımıza da sunmak istiyoruz.

YATAY TİP PANORAMİK İNSAN ASANSÖRÜ

YATAY TİP PANORAMİK İNSAN ASANSÖRÜ

Subayevleri mahallesindeki 6751 ada 15 parsel ile 6754 ada 12 parsel arasındaki park alanına; Kuşadası sokakatan Gezi yolu sokağa vatandaşların ulaşımını sağlamak amacıyla yatay tip panaromik insan asansörü 70 m uzunluğunda, 12 kişilik olup  hızı min:1.2m/saniye olacak şekilde tasarlanmıştır.

SOSYAL YARDIMLAŞMA KAMPÜSÜ

Yerel idarelerin var olmasının temel sebebi sosyal belediyecilik anlayışının ürünü olan sosyal yardımlaşma kampüsü ve yaşlılar evi projesi çerçevesinde, çeşitli fonksiyonlar bir arada toplanmıştır.

BAĞLUM SON DURAK PARKI

Bağlum'da otobüs son durağı karşısında çocuk ve genç nüfusa hitap edecek bir projedir. Meydan tasarımı, çocukların eğlenirken öğrenmelerini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.