Bilgi Hattı

BİLGİ HATTI

444 52 76
444 KC RN
Güncel Duyurular:
  • Cumartesi - Pazar günleri 09:00 16:00 saatleri arasında vergi ödemeleriniz için veznelerimiz açıktır.
  • Ayrıca Halk Bankası ve Deniz Bank'in bütün şubelerinden ve e-belediye üzerinden masrafsız vergi ödemesi yapabilirsiniz.
  • Zabıta Müdürlüğü : 0312 361 06 06
  • Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü : 0312 360 59 39
  • Temizlik İşleri Müdürlüğü : 0312 361 10 06
  • Park ve Bahçeler Müdürlüğü : 0312 378 77 13
  • Fen İşleri Müdürlüğü : 0312 378 77 17
  • Cenaze İşleri : 0312 361 10 23
  • Evlendirme Müdürlüğü : 0312 361 10 46

HABERLER

HABERLER

KEÇİÖREN ŞEFFAF YÖNETİMDE TÜRKİYE İKİNCİSİ

Türkiye’deki tüm ilçeleri kapsayacak şekilde yapılan çok yüksek insani gelişme düzeyine sahip 30 ilçeden biri olmayı başaran Keçiören, “Yönetişim ve Saydamlık Endeksinde” ise Türkiye ikincisi oldu.

19.11.2018

MİNİK ELLER ÇÖMLEK YAPTI

Çocukların el becerilerinin gelişmesinin yanı sıra kültürel gelişimlerine de katkı koymayı görev edinen Keçiören Belediyesi, çömlek etkinliği ile miniklere eğlenceli dakikalar yaşattı.

19.11.2018

MODERN KEÇİÖREN’E MODERN PAZAR ALANI

Keçiören Belediyesi, Ayvalı Mahallesi Kardeşler Pazar Yerini yenileme ve üstünü kapatma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Pazar yerinde yürütülen çalışmalar tamamlandığında vatandaşa ve esnafa daha rahat alışveriş yapma imkânı sunulacak.

19.11.2018

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İLE YEŞİL KORUNUYOR, GÖNÜLLER FETHEDİLİYOR

Gönül Belediyeciliği Koordinasyon Merkezi ile bakıma muhtaç, yaşlı, kimsesiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara el uzatan Keçiören Belediyesi, aynı zamanda koordinasyon merkezinin projeleriyle doğaya ve ağaçlandırmaya katkı sunarak Keçiören için daha yaşanabilir bir ilçe görünümünü güçlendiriyor. Yeşil alan miktarını artırmak için 2009 yılından bu yana gerek belediye eliyle gerekse sivil toplum kuruluşlarına öncülük ederek ağaçlandırmayı teşvik eden Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak da büyük takdir topluyor.

17.11.2018

OKUL ZİYARETİNDE İKİ BAŞKAN EL ELE

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Kavacık Subayevleri’nde Mehmet Akif İlkokulu’na ziyarette bulunarak okul müdürü Hasan Ertuğrul’a misafir oldu. 4’üncü sınıf öğrencilerinden sınıf başkanı Duru Kaya’nın davetini geri çevirmeyen Ak, Duru’nun elinden tutarak sınıfa sürpriz ziyaret gerçekleştirdi. Okulun eksiklerini tamamlama sözü de veren Ak, minik öğrencileri ziyareti sırasında keyifli anlara tanıklık etti.

16.11.2018

ŞEHİR DIŞINDAN GELENLERE ÖZEL HİZMET

‘İnsan değerlidir ama Keçiören halkı daha değerlidir’ anlayışıyla hareket eden Keçiören Belediyesi bünyesinde hizmet veren Osmangazi Şefkat Evinden son 1 yılda bin 288 kişi yararlandı.

16.11.2018

HALK BULUŞMASI İÇİN BAĞLUM’A ÇIKARMA

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Gönül Belediyeciliği seferberliği kapsamında sosyal belediyecilik anlayışıyla yürüttüğü halk buluşmalarında bu hafta Bağlumlu vatandaşlarla bir araya geldi. Kafkas Mahallesi’nde kurulan platformda gerçekleştirilen halk buluşmasında vatandaşların problemlerine anında çözüm bulundu.

15.11.2018

HİZMETE ENGEL YOK

Engelli dostu Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “engellilere karşı duyarlılık” mesajı verirken son 1 yılda Engelli Danışma Merkezi vasıtasıyla 2.835 kişiye hizmet verildiğini söyledi.

15.11.2018

KEÇİÖREN’DEN ÇOK BÜYÜK BİR BAŞARI DAHA

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı çerçevesinde Türkiye’deki tüm ilçeleri kapsayacak şekilde yapılan “çok yüksek insani gelişme düzeyine sahip” 30 ilçeden biri de Keçiören oldu.

15.11.2018

KEÇİÖRENLİLER ‘MUTLU AİLE MUTLU ÇOCUK’ SÖYLEŞİSİNDE BULUŞTU

Keçiören Belediyesi, eğitimci-yazar Alişan Kapaklıkaya’nın gerçekleştirdiği  ‘Mutlu Aile Mutlu Çocuk’ isimli söyleşiye Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezi’nde ev sahipliği yaptı. Söyleşi öncesinde düzenlenen imza töreniyle vatandaşlar Kapaklıkaya’ya ait kitapları imzalatma fırsatı buldu.

14.11.2018

LİSELİ ÖĞRENCİLER BAŞKANLIK SİSTEMİNİ AK’TAN ÖĞRENDİ

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, her hafta farklı okulda düzenlenen Gençlik Buluşmaları programı kapsamında Subayevleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.  Okul müdürü Saadet Tunca tarafından kapıda karşılanan Ak’a öğrenciler de çiçek takdim etti.

13.11.2018

YENİ PARK PROJELERİNE ATAPARK’TAN BAŞLANDI

Keçiören Belediyesi, Atapark Mahallesi 1291. Sokak üzerinde park yapımına başlayarak kırım ve hafriyat çalışmalarına hız kazandırdı. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Geçtiğimiz günlerde bu alanda incelemelerde bulunarak park yapacağımıza dair vatandaşlarımıza söz vermiştik. Yapımına başladığımız parkımızı hızla tamamlayarak Atapark Mahallemize yeni bir park daha kazandıracağız” dedi.

13.11.2018

KEDEM’DE BİLİMSEL VE KÜLTÜREL DEĞERLER ÖĞRETİLİYOR

Keçiören Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren KEDEM, teknolojiden doğa bilimlerine, görsel sanatlardan Türkçe’nin doğru kullanımına kadar birçok konuda eğitim verdiği kursiyer öğrencilerle geleceği inşa etmeyi sürdürüyor.

13.11.2018

LÖSEV’E DESTEK VE MORAL ZİYARETİ

Keçiören Belediyesi Eğitime Destek Merkezi (KEDEM) öğrencileri LÖSEV Köyünü ziyaret ederek Lösemili çocuklar ve ailelerine destek oldu.

12.11.2018

113 BİN ÇOCUK İLE ÇEVRE KORUMA ALTINDA

Keçiören Belediyesi tarafından başarı ile yürütülen ve Türkiye'nin çocuklardan oluşan en büyük çevre hareketi “çevre çiçekleri”nde yeni dönem eğitimleri başladı.

12.11.2018

MİNİKLER ATATÜRK’Ü ANDI

Keçiören Belediyesi’ne bağlı Neşeli Minikler Kreşi Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 80. yılında saygıyla andılar.

10.11.2018

BAŞKAN AK’IN ÖNCÜLÜĞÜNDE DAHA TEMİZ KEÇİÖREN

Keçiören Belediyesi’nin her hafta farklı mahallelerde organize ettiği Yeşil Gün Projesi bu hafta Yayla Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ile Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut’un katıldığı etkinlikte çevre temizliğine vurgu yapılırken, Keçiören Belediyesi’nin muhtarlarla işbirliği yaparak Yayla Mahallesi’nde 1 haftadır sürdürdüğü yoğun çalışmalarla da mahallenin eksikleri giderildi.

09.11.2018

SOLİSTLER GEÇİDİ’NDE KÜLTÜREL ŞÖLEN

Keçiören Belediyesi ile Kültür ve Turizm Bakanlığının ortaklaşa düzenlediği Solistler Geçidi Konseri Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezi’nde vatandaşlara keyifli anlar yaşattı. Her yöreden türkülerin seslendirildiği konser, kültürel şöleni Keçiören’e taşıdı. 

09.11.2018

KEÇİÖRENLİLER 10 YILLIK HİZMETİ GEZEREK ÖĞRENDİ

Keçiören Belediyesi,  son 10 yılda hizmete açtığı sosyal, kültürel, tarihsel ve milli projelerin vatandaşlara tanıtılması için başlattığı ‘Keçiören Evimiz Gönüldeki Yerimiz’ projesi kapsamında Bengi Düğün Sarayı’nda final programı düzenledi. Keçiören’i gezerek projeleri yakından görmek isteyen herkesin davetli olduğu programa Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Ak Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve eşi Hatice Ak’ın yanı sıra Ak Parti Keçiören İlçe Teşkilatı üyeleri de katıldı.

08.11.2018

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ ÖDÜLÜ’NÜN SAHİBİ BAŞKAN AK OLDU

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun onur konuğu olduğu 9. Uluslararası Buhara Medya Ödül Gecesi’nde, Gönül Belediyeciliği Koordinasyon Merkezini ilk açan belediye unvanıyla Gönül Belediyeciliği Ödülü’ne layık görüldü.

08.11.2018