METİN ALAGÖZ GENÇLİK MERKEZİ

Keçiören`in gülen yüzü olan Şehit Kubilay mahalesinde 2012 yılında hizmete açılan gençlik merkezi,bu bölgede bulunan mahallelere açılan kapısıyla yüzlerce üyeye hizmet ediyor.

Keçiören`in Şehit Kubilay mahallesinde bulunan kapılarını haftanın yedi günü açık tutan Gençlik Merkezi; üyelerini, spora, eğlenceye, sanatsal ve kültürel aktivitelere doyuruyor, bilgiyle donatıyor.

Bilardosuyla , langırtıyla , bilgisayardan sinema salonuna kadar pek çok hizmet sunmaktadır.

Keçiören Belediyesi Gençlik ve spor müdürlüğü bünyesinde 15 Nisan 2012`de açılan Gençlik Merkezi, ettarafından gelen üyeleriyle her gün dolup taşıyor.

Okuyan ya da çalışan gençlerin oyun oynamaya, spor yapmaya ve eğlenmeye ihtiyaçları olduğu düşüncesiyle açılan merkez, 12-35 yaş arası gençlere hizmet veriyor. Merkezde eğitime destek amaçlı kurslar ile sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler yer alıyor. Gençlik Merkezi`nin spor bölümünde, sağlıklı yaşam için tekvando, karate,bulunuyor.

Eğlenme amaçlı merkezden faydalanmak isteyenler için ise salon sporlarının gözde oyunları bilardo, langırt, satranç, okuma araştırma amaçlı kütüphane ve internet, arkadaşlarla buluşup sohbet edebilecekleri ortam ile , sinema keyfini yaşamak için 25 kişilik sinema salonu mevcut.

Bunun yanında her ay üyelerin talepleri doğrultusunda eğitim seminerleri düzenlenirken, yaz aylarında ise üyeler piknikler,yüzme ve kurslar düzenlemektedir.

 

Şehit Kubilay Mah. Özlem Cad. 1173. Sokak No: 24

0312 331 11 53