29.09.2026
10 : 30

KARO KAUÇUK MAL ALIMI



Karo Kauçuk Mal Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
 İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İhale Kayıt Numarası (İKN)

:

2026/1646822

 

1- İdarenin

1.1. Adı

:

KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ

1.2. Adresi

:

Yükseltepe Mah. 1851. Sok. No:16 Keçiören/Ankara KEÇİÖREN/ANKARA

1.3. Telefon numarası

:

03123611065

1.4. İhale dokümanının görülebileceği ve indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2- İhalenin

2.1. Tarih ve Saati

:

29.09.2026 - 10:30

2.2. Yapılacağı (e-tekliflerin açılacağı) adres

:

KEÇİÖREN BELEDİYESİ İHALE SALONU - KALABA MAH. CUMHURİYET CAD. NO:1 KEÇİÖREN/ANKARA


3- İhale konusu mal alımının

3.1. Adı

:

Karo Kauçuk Mal Alımı

3.2. Niteliği, türü ve miktarı

:

Karo Kauçuk Alımı (13000 metrekare) 10016 metrekare Montajlı, 2984 metrekare Montajsız Karo Kauçuk (Yapıştırıcı Dahil)
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

3.3. Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

KAUÇUK MONTAJI YAPILACAK PARKLAR ; 1 ALPASLAN GAZİ PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI. FİTNESS) 19 MAYIS MAH. : 200m² 2 MUHTAR AVEZOV PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI) 23 NİSAN MAH. : 180m² 3 KANUNİ PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI, FİTNESS) A.EĞLENCE MAH. : 300m² 4 MEHMET ÇAKIROĞLU PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI, FİTNESS) AKTEPE MAH. : 480m² 5 YAĞMUR DEMİR PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI, FİTNESS) ATAPARK MAH. : 120m² 6 ALİ EKŞİOĞLU PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI, FİTNESS) ATAPARK MAH. : 300m² 7 NAİL KOÇAK PARKI (FİTNESS) ATAPARK MAH. : 24m² 8 GAZETİCİLER PARKI (FİTNESS) AYVALI MAH. : 180m² 9 BİLGE İLHAN PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI) AYVALI MAH. : 200m² 10 HULUSİ SAYIN PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI) BASINEVLERİ MAH. : 260m² 11 İSA YUSUF ALPTEKİN PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI, FİTNESS) ÇİÇEKLİ MAH. : 1000m² 12 SUİNBAY ARONULİ PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI) ESERTEPE MAH. : 220m² 13 NURİ GÖKÇE PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI) ETLİK MAH. : 720m² 14 İBRAHİM KAPLAN PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI) ETLİK MAH. :200m² 15 GALİP ERDEM PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI) ETLİK MAH. : 230m² 16 ALİ ALPER DEMİR PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI) KAMİLOCAK MAH. : 140m² 17 ALİ SUAVİ PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI) KUŞCAĞIZ MAH. : 350m² 18 HAKAN TAHTALIOĞLU PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI, FİTNESS) KUŞCAĞIZ MAH. : 560m² 19 VOLKAN YAVUZ PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI) KUŞCAĞIZ MAH. :180m² 20 ABDULCEMİL KIRIMLIOĞLU PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI) KUŞCAĞIZ MAH. : 300m² 21 SİNAN DÜNDAR PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI, FİTNESS) OSMANGAZİ MAH. : 350m² 22 OSMAN UYAR BOLULU PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI) PINARBAŞI MAH. : 150m² 23 ŞAHİN YİĞİT PARKI (FİTNESS) SUBAYEVLERİ MAH. : 450m² 24 MURAT KARA PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI) SANCAKTEPE MAH. : 300m² 25 KALABA YÜRÜYÜŞ YOLU (ÇOCUK OYUN ALANI, FİTNESS) SUBAYEVLERİ MAH. : 600m² 26 IHLAMUR 2 (ÇOCUK OYUN ALANI) SUBAYEVLERİ MAH. : 360m² 27 ERTUĞRUL GAZİ PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI, FİTNESS) ŞEHİT KUBİLAY MAH. : 350m² 28 HAKAN BACAK PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI) ŞEHİT KUBİLAY MAH. : 154m² 29 LEVENT KARACA PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI) ŞEFKAT MAH. : 400m² 30 HÜRCEM GÜRSOY TRAK PARKI (FİTNESS) ŞENLİK MAH. : 200m² 31 EROL YANIK PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI. FİTNESS) YAYLA MAH. : 100m² 32 EMİR KARATEKİNBEY (ÇOCUK OYUN ALANI) YAYLA MAH. : 108m² 33 ÖĞRETMENLER PARKI (ÇOCUK OYUN ALANI, FİTNESS) YÜKSELTEPE MAH. : 350m² TOPLAM MONTAJLI KARO KAUÇUK: 10016m² 34 TOPLAM MONTAJSIZ KARO KAUÇUK (YAPIŞTIRICI DAHİL) (ÇOCUK OYUN ALANI, FİTNESS ALANLARI) MUHTELİF PARKLAR: 2984m² GENEL TOPLAM: 13.000 m²

3.4. Süresi/teslim tarihi

:

1.HAKEDİŞ: Alım konusu 2.Kalem (Montajsız Karo Kauçuk ve Yapıştırıcısı dahil 2984 metrekare) İdare deposuna teslim edilecek olup, teslim sonrasında tahakkuka bağlanarak ödeme emri yapılacaktır. 2.HAKEDİŞ: Alım konusu 1. Kalem ( 10016 Montajlı Karo Kauçuk) Montajının yarısı tamamlandığında tahakkuka bağlanarak ödeme emri yapılacaktır. 3.HAKEDİŞ.; Alım konusu 1. Kalem ( 10016 Montajlı Karo Kauçuk) Montajının Kalan kısmı tamamlandığında tahakkuka bağlanarak ödeme emri yapılacaktır.

3.5. İşe başlama tarihi

:

Sözleşmenin imzalanmasına müteakiben ertesi gün işe başlanır.


4- Katılım ve yeterlik kriterleri:
4.1. Katılım ve yeterlik kriterlerine ilişkin istekliler tarafından e-teklif kapsamında sunulması gereken bilgi ve belgeler ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgi ve belgelere aşağıda yer verilmiştir:
4.1.1. Teklif mektubu.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olunduğunu gösteren bilgi ve belgeler:
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgi ve belgeler.
4.1.2.2. Vekâleten ihaleye katılma halinde vekile ilişkin bilgi ve belgeler.
4.1.3. Geçici teminat.
4.1.4 İsteklinin iş ortaklığı olması halinde iş ortaklığı beyannamesi.
4.1.5. Yerli malı teklif edenler lehine fiyat avantajından yararlanmak isteyen istekliler tarafından sunulacak yerli malı belgesi

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler:

Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi, belge veya kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler:

4.3.1. Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kesin kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin % 20 oranından az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgelere veya teknolojik ürün deneyim belgesine ait bilgiler.
4.3.1.1. Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere kullanılan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ve 4734 sayılı Kanuna göre yapılacak ihalelere ilişkin sözleşmelerin yürütülmesi konusunda temsile ve yönetime yetkili olan ortağına ait olması halinde, ticaret ve sanayi odası/ticaret odası bünyesinde bulunan ticaret sicili müdürlükleri veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartların korunduğunu gösteren, e-forma uygun belgenin kullanılması zorunludur.

4.3.1.2. 4734 sayılı Kanun kapsamındaki idarelere taahhüt edilenler dışında yurt dışında gerçekleştirilen işlerden elde edilen iş deneyiminin 13/1/2011 tarihli ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanununun 195 inci maddesinin ikinci fıkrası gereğince pay çoğunluğuna dayanarak kurulan şirketler topluluğu ilişkisi içinde kullanılması halinde bu hukuki ilişkiyi ve bu ilişkinin süresini tevsik eden belgelerin sunulması zorunludur.

4.3.2. Yetkili satıcılığı veya imalatçılığı gösteren belgelere ilişkin bilgiler:

a) İmalatçı ise imalatçı olduğunu gösteren belge veya belgelere ilişkin bilgiler,
b) Yetkili satıcı veya yetkili temsilci ise yetkili satıcı ya da yetkili temsilci olduğunu gösteren belge veya belgelere ilişkin bilgiler,
c) İstekli Türkiye`de serbest bölgelerde faaliyet gösteriyor ise yukarıdaki belgelerden biriyle birlikte sunduğu serbest bölge faaliyet belgesi.
İsteklilerin yukarıda sayılan bilgilerden, kendi durumuna uygun bilgi veya bilgileri belirten isteklilerin ihaleye katılım belgesi uygun kabul edilir.İsteklinin alım konusu malı teklif etmeye yetkisinin bulunup bulunmadığını gösteren belgeler şunlardır:

İmalatçı Belgesi
Yetkili Satıcı Belgesi

4.3.3. Numune sunulması istenmektedir.

4.3.4. İstekli tarafından teklifi kapsamında ihaleye katılım belgesine aktarılarak sunulması ve/veya sağlanması gerektiği bu Şartnamenin 7 nci maddesi dışındaki maddeleri ile teknik şartnamede belirtilen aşağıdaki belgeler ve/veya yeterlik kriterleri:

EN 14877 veya TS EN İSO 527-4 veya TS EN İSO 1798 ( Çekme- Uzatma Standardı
EN 71-2( Oyuncak Güvenliği- Alevlenebilirlik)
EN 71-3 + A1:(Oyuncak Güvenliği)
EN 71-3(Ağır Metaller)
PAH TESTİ ( Poli aromatik Hidrokarbonlar)
TS 659 A Grubu Aşınma Testi
TS EN 1176-1
TS EN 1177
UL 14 Uluslararası Yanmazlık Standartı

 

4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:

4.4.1.

Bu ihalede benzer iş olarak Karo Kauçuk, Sentetik Çim Halı ve Akrilik Zemin Kaplama (Cusion )  alım satımı ve montajı yapan bu işlerle ilgili İş Deneyim Belgeleri bulunan isteklilerin İş Deneyimleri kabul edilecektir.


5- Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6- İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında 
% 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.

7- İhaleye teklif verecek olanların, EKAP hesabına giriş yaparak ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8-Teklifler, EKAP üzerinden teklif mektubu ile ihaleye katılım belgesi ve diğer ekler kullanılarak hazırlanacak ve e-imza ile imzalanarak ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9- İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde vereceklerdir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekliyle birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.


10- Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11- İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12- Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13- Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 
90 (Doksan) takvim günüdür.

14- Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15- Diğer hususlar:


Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.