KEÇİÖREN BELEDİYESİ KALABA SPOR TESİSLERİ

Kalaba Spor Tesisleri, 2005 yılında Keçiören Belediyesi tarafından hizmete açılmıştır.

Halkımızın sosyal ve ekonomik düzeylerine göre uygun fiyatlar belirlenerek, tesislerimizden yararlanması sağlanmaktadır. Amacımız daha çok insana hizmet vererek, onların sosyal gelişimine katkıda bulunmak, boş zamanlarını değerlendirmeleri için fırsatlar sunmak ve sporu yaşam tarzının bir parçası haline getirerek yaşam kalitelerini artırmaktır.

TESİS İÇERİSİNDE BULUNAN BİRİMLERİMİZ:

  • 2 Adet Bay ve Bayan Açık Havuz
  • 1 Adet Kapalı Yüzme Havuzu
  • 2 Adet Bay ve Bayan Fıtness Salonu
  • 2 Adet Aerobik Salonu
  • 2 Adet Bay ve Bayan Sauna
  • 1 Adet Kreş
  • 2 Adet Bay ve Bayan Masaj Salonu
  • 2 Adet TV. Dinlenme Odası
  • 2 Adet Oyun Salonu
  • Aqua Park (5 Kaydıraklı)

BAYAN AÇIK HAVUZ: *12 X 25 m uzunluğunda, + 1,5 m derinliğinde, yarı olimpiktir. *Havuzumuz, yaz döneminde 13:30-20:00 saatleri arasında bayan üyelerimize hizmet vermektedir.

ERKEK AÇIK HAVUZ: *12 X 25 m uzunluğunda, +1,3 / 2 m derinliğinde yarı olimpiktir. *Havuzumuz, yaz döneminde 13:00-20:00 saatleri arasında erkek üyelerimize hizmet vermektedir.

KAPALI YÜZME HAVUZU: *16 X 11 m uzunluğunda + 2 m derinliğindedir. *Bay-bayan seans sistemiyle hizmet verilmektedir. *Kapalı havuzumuzdan üyelerimiz, üye misafirlerimiz ve 7 yaş üstü çocukları yararlanmaktadır. *Ayrıca Pazar günleri, 17:00-19:00 saatleri arasında engellilerimiz yararlanabilmektedir.

Havuzlarımızı kullanabilmek için yüzme bilmek gerekmektedir. Kayıt esnasında yüzme denemesi yapılmaktadır.

BAYAN FITNESS VE KONDİSYON SALONU: *Kondisyon ve bölgesel zayıflama aletlerinin bulunduğu salonumuzda üyelerimize özel fıtness programı yazılıp uzman antrenörler gözetiminde program uygulanmaktadır. *Aerobik salonumuzda haftanın belirlenmiş gün ve saatlerinde grup seansları yapılmaktadır. *Pilates ve zumba seanslarımız belirli gün ve saatlerde gruplar halinde yapılmaktadır.

ERKEK FITNESS VE KONDİSYON SALONU: Uzman kondisyon, egzersiz aletleri ve ağırlıklarımızın mevcut olduğu salonumuzda fıtness programı yazılıp uzman antrenörler gözetiminde programlar uygulanmaktadır.

BAY- BAYAN SAUNA : 2 adet sauna mevcut olup bay- bayan olarak ayrı hizmet verilmektedir. Üyelik paketlerinin içerisine daha iyi bir hizmet vermek amacıyla eklenmiş olan sauna hizmetinden bütün üyelerimiz ücretsiz yararlanmaktadır. Sağlık problemi olanlar (tansiyon, kalp vs.) faydalanamamaktadır.

KREŞ: *3-6 YAŞ arası bez problemi olmayan üye çocuklarına hizmet vermektedir. *Üyelerimiz spor yaparken çocukları da kreşte uzman eğitimcilerin gözetiminde eğlenceli vakit geçirmektedir.

BAY- BAYAN MASAJ SALONU: *Bay- bayan ayrı hizmet verilmekte olup, 2 masaj odası bulunmaktadır. *Randevu ve seans sistemiyle çalışılmaktadır.

BAY- BAYAN TV- DİNLENME SALONU: *Spordan sonra üyelerimize dinlenme imkanı sağlayan 2 adet tv dinlenme salonu bay-bayan olarak ayrı hizmet vermektedir.

BAY-BAYAN OYUN SALONU: 2 adet oyun salonu mevcut olup bay-bayan ayrı hizmet verilmektedir. Salonumuzda Langırt, Air Hokey, Bilardo ve Masa Tenisi bulunmaktadır.

ENGELLİ SEANSI: Kapalı havuzumuz, pazar günleri 17:00-19:00 saatleri arası engellilerimize tahsis edilmiştir. Engel durumunu gösteren belge, sağlık raporu ve kimlikle müracaat eden engellilerimiz havuzumuzdan yararlanabilirler.

ÜYELİK İÇİN İSTENEN BELGELER

*Nüfus Cüzdanı (TC No`lu) arkalı önlü fotokopisi (veya TC No`lu ehliyet) *2 adet fotoğraf *18 yaş altı için veli imzalı muvaffakatname

ŞEVKAT MAHALLESİ DR. BESİM ÖMER CADDESİ 53.SOKAK KEÇİÖREN

(0312) 340 67 57 – 340 31 71