Tüm Kullanıcılarımızın gizliliği bizim için önemlidir.  Uygulama Kullanıcısı olarak Hizmetimizi kullandığınızda, (Uygulama Yayıncısı olarak) Kişisel Verilerinizi işleriz. Bu Gizlilik Bildirimi, Kişisel Verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve işleme koyduğumuzu açıklar. Dikkatlice okumanızı öneririz.

Kapsam

Keçiören Belediyesi Mobil Uygulaması ile ilgili hizmetleri sunarken, kişisel bilgilerinizi nasıl yönettiğimizi anlatmaktadır. Keçiören Belediyesi Mobil Uygulaması için geçerlidir. Kişisel Bilgilerinizin Toplanması Uygulama herhangi bir kişisel bilgi verilmeksizin indirilebilmektedir. Uygulama Profil hesabı oluşturarak veya oluşturmadan devam ederek kullanılabilmektedir.

Uygulamanın istek, şikâyet v.b. başvuruları gönderme özelliklerini kullanarak yapmış olduğunuz başvurularınızın değerlendirilebilmesi için adınız, soyadınız, telefon numaranız gibi bilgiler istenebilmektedir. Gönderiminiz ile ilgili sonuç ve değerlendirmelerini tarafınıza tekrar iletmek için bu bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs kişiler ile paylaşılmamaktadır.

Güvenlik

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak, hasar riskini en aza indirmek, bilgi kaybı ve yetkisiz erişimden veya bilgiyi kullanmak için önlemler uygulanmaktadır.

Bununla birlikte, bu tedbirler mutlak bilgi güvenliği sağlayamamaktadır. Dolayısıyla, kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çaba sarf edilir, ancak bu garanti edilmez ve Uygulamanın ve ilgili veritabanlarının herhangi bir haksız davranış, arıza, izinsiz engeller veya erişim veya diğer kötüye kullanım ve kötüye kullanımdan muaf olacağını makul bir şekilde bekleyemezsiniz.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılan Değişiklikler

Bu Beyan, herhangi bir zamanda güncellenebilir. Taraflar, Gizlilik Bildirimi`nin güncellenmiş bir sürümünü hizmet aracılığıyla yayınlayacaktır. Taraflar, bu Gizlilik Bildirimi`nde yapacağı değişikliklerden haberdar olmak ve tarafların kişisel Verilerinizi nasıl koruma altına alacakları konusunda bilgi sahibi olmak için bu sayfayı zaman zaman kontrol etmeniz önerilmektedir. Bu Gizlilik Bildirimini periyodik olarak gözden geçirmek ve güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmak uygulamaları kullanan kullanıcının sorumluluğundadır ve kullanıcı bunu kabul ve taahhüt eder.  Bu Bildirimde yapılan değişikliklerin herhangi birine bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Değişiklik yürürlüğe girdikten sonra uygulamayı kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen bildirimi kabul ettiğinizi gösterecektir. Değiştirilen bildirimi kabul etmiyorsanız, uygulamayı kaldırabilir veya kullanmaktan kaçınabilirsiniz.