Keçiören Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (KEÇMEK), bireylerin kişisel birikimlerini yükseltmek, mesleki ve sanatsal bilgilerini geliştirmek, kent kültürü ve metropolde yaşama konusunda donanımlarını artırmak, pasif tüketici olmaktan çıkıp aktif üretici olmalarına yardımcı olmak, gelir elde etmelerine katkıda bulunmak, örgün eğitimi tamamlayıcı bir yaygın eğitim organizasyonudur.

Pandemi sürecinde derslerimiz online olarak uzaktan eğitim şeklinde devam etmektedir. Online eğitim derslerimize katılmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz Ders İçin Tıklayınız

Tepebaşı Kurs Merkezi'nde 2020-2021 Eğitim- Öğretim yılı YKS kurslarımız sınav grubu öğrencileri için 15 grupla; LGS kurslarımız 8. Sınıf öğrencilerine yönelik olmak üzere 10 grupla eğitime başlamıştır. YKS gruplarımızda Sayısal, Sözel ve Eşit Ağırlık olmak üzere bütün alanlarda TYT - AYT dersleri verilmektedir. Ayrıca yapılan deneme sınavları ve verilen döküm testlerle işlenen derslerimiz pekiştirilmekte, öğrencilerimizin durumları analiz edilmektedir.

Salgın hastalığın ülkemiz genelinde yaygınlaşması ve vaka sayılarının artması üzerine devletimizin aldığı tedbirler kapsamında yüz yüze eğitime ara verilmiş, dersler uzaktan eğitime geçilmiştir.

Ücretsiz Ders İçin Tıklayınız

Keçiören belediyesi eğitime destek merkezi (Kedem) ilkokul ve ortaokul ( 4, 5, 6, 7, 8. sınıf ) öğrencilerimizin okul derslerine yardımcı olmaktadır. Belirli gün ve haftalar kapsamında etkinlikler düzenlenerek onların kişisel ve sosyal gelişimlerine yönelik etkinlikler ve gezi programları düzenlenmektedir. Ayrıca 8. sınıf öğrencilerimize yönelik LGS hazırlık kursları düzenlenmektedir.

Son dönemde salgın hastalık kapsamında alınan tedbirler gereğince eğitimlerimiz online olarak devam etmektedir. Online eğitim platformumuzu ziyaret ederek gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

Ücretsiz Ders İçin Tıklayınız