• Information Line : 444 52 76    Phone : +90 530 917 52 76
  • TR

OUR DIRECTORATES

PRESS PUBLICATION and PUBLIC RELATİON DIRECTORATE

DEPARTMENT MANAGER
Buket PAKER
MÜDÜRLÜĞÜMÜZ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Keçiören Belediye Başkanlığı’nın amaçları ve politikalarıyla ilgili mevzuat ve başkanlık makamının belirlediği esaslar çerçevesinde gerçekleşmektedir. Amacımız vatandaş odaklı hizmetlerimiz ile dünya standartlarında belediyecilik anlayışımızı devam ettirmek ve tecrübeli güler yüzlü personeller ile en son teknolojik ekipmanlar kullanılarak Keçiören halkına en iyi şekilde hizmet vermektir.

Belediye iş ve İşlemleriyle ilgili olarak ilçe halkı ile yönetim arasında sağlıklı bir iletişim ve diyalog kurulmasına yardımcı olmak, belediye çalışmalarıyla ilgili olarak ilçe halkına bilgiler aktarmak, vatandaşlarımızın, belediye çalışmalarına ilişkin düşünce ve taleplerine yanıt vermek, amacın gerçekleşmesi için kitle iletişim araçlarından (web, sosyal medya, radyo ve televizyon) önemli ölçüde yararlanmaktır.

Belediyenin yaptığı hizmetlerin fotoğraf ve kamera kayıtlarının alınıp haber yapmak, arşivlemek, yerel ve ulusal basında yayınlanmasını yürütmek, hizmetleri tanıtıcı basılı ve görsel materyallerin hazırlanmasını sağlamaktır.