Aranacak Kelime :
Nerede :

FATİH KÜTÜPHANESİ

Keçiören Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı kütüphanemiz 3 katlı inşa edilmiş olup 1997 yılından beri değerli Keçiörenlilere hizmet vermektedir. Kütüphanemizin oldukça merkezi bir noktada bulunması Keçiören’in her bölgesinden ziyarete gelmek isteyen okurlara kolaylık sağlamaktadır.

 

Zemin katta bulunan kütüphane kısmında yerli ve yabancı romanlar, tarih, edebiyat, siyaset, din, aktüel kitaplar, sağlık, felsefe gibi yazın dünyasının hemen her türüne ulaşmak mümkündür. 19.000 kitap ve ansiklopedi kapasiteli kütüphanemizden yararlanmak isteyen okurlarımız kütüphanemizin 1.ve 2. katlarındaki okuma salonlarında aldıkları eserlerden yararlanabilirler. Kütüphanemizdeki kitaplardan uzun süreli faydalanmak ve kitap ödünç almak isteyen okurlarımız üyelik formunu doldurduktan sonra bu haktan yararlanabilir.

 

Proje ve performans ödevleri için gelen öğrencilerimize kat personelimiz yardımcı olmakta ve aranan eserler okuyucunun kullanımına sunulmaktadır. Ayrıca 1. ve 2. katlardaki sessiz okuma salonlarımızda kütüphane kaynakları dışında LYS, KPSS, KPDS gibi sınavlara çalışmak mümkündür.

 

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 8.00-17.00
Hafta sonu (Cumartesi- Pazar) : 9.00-16.00
Pazartesi kapalıyız.
:

Adres: Tepebaşı Mahallesi Fatih Caddesi 110/A Keçiören/ANKARA

Tel: (0312) 361 22 04

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player