Gül Kreş Adası Kura Çekimi Sonuçları

 

 

                                           61-66 AY KURA SONUCU

  ÖĞRENCİ AD SOYAD 61-66 KURA SONUCU
1 ENDRİT TOPRAK KÖPRÜ KİRAZ SINIFI
2 İBRAHİM ESAD UÇAR KİRAZ SINIFI
3 AHMED SELİM EKŞİ KİRAZ SINIFI
4 MUHAMET EMİR TUNCER KİRAZ SINIFI
5 MERYEM BEYZA ŞAHİN KİRAZ SINIFI
1 REYYAN DEFNE SARIÇAM MOR MENEKŞE SINIFI
2 ELİF SELA AVCI MOR MENEKŞE SINIFI
3 MERYEM KUNT MOR MENEKŞE SINIFI
4 ELİF DURU ÖZDİL MOR MENEKŞE SINIFI
5 DENİZ BİLGİ MOR MENEKŞE SINIFI
6 YUSUF YAMANEL MOR MENEKŞE SINIFI
7 KEREK AŞIK MOR MENEKŞE SINIFI
8 MİNEL ZENGİN MOR MENEKŞE SINIFI
1 NEFES EVA DURAK PORTAKAL SINIFI
2 BELİNAY NAS GÜNDAS PORTAKAL SINIFI
3 AYŞE MELEK TOPUZ PORTAKAL SINIFI

 

                                         55-60 AY KURA SONUCU

  ÖĞRENCİ AD SOYAD 55-60 AY KURA SONUCU
1 DERİN AYZA GÜLER DENİZ SINIFI
2 YUSUF AKARSU DENİZ SINIFI
3 EGEMEN AYAZ YILDIZ DENİZ SINIFI
4 İDİL AZRA PELİT DENİZ SINIFI
5 ZELİM ASAF KEKEÇ DENİZ SINIFI
6 AÇELYA YAZGÖREN DENİZ SINIFI
1 ECE KAYA GÖKYÜZÜ SINIFI
2 ALİ ASAF KARGAL GÖKYÜZÜ SINIFI
3 ÖMER HALİS GÖKHAN GÖKYÜZÜ SINIFI
4 YAĞIZ EMİR YILMAZ GÖKYÜZÜ SINIFI
5 TİMUR ÇAMLIKLI GÖKYÜZÜ SINIFI
6 TARIK DAĞCI GÖKYÜZÜ SINIFI
7 MEDET MERT YILDIRIR GÖKYÜZÜ SINIFI
1 AYAZ EMİR GÖRGÜLÜ LAVANTA SINFI
2 MUSAB ÇAĞRI KANSIZOĞLU LAVANTA SINFI
3 AREL AKTÜRK LAVANTA SINFI
4 POYRAZ BİLGİN LAVANTA SINFI
5 MUSTAFA MERT BAYRAKTAR LAVANTA SINFI
6 FATİH ÇINAR YEŞİL LAVANTA SINFI
7 ELA ASLAN LAVANTA SINFI
8 ZÜMRA ÖRENLİOĞLU LAVANTA SINFI
9 ELİZYA ERVA GÖRGÜLÜ LAVANTA SINFI
10 ENSAR TEMEL LAVANTA SINFI
11 YİĞİT ARAS LAVANTA SINFI
12 ZEYNEP HAKSEVER LAVANTA SINFI
13 ARYA TUANA PEKUZ LAVANTA SINFI
14 FATIMA BETÜL GÜNAYDIN LAVANTA SINFI
15 KERİM KARAGÖZ LAVANTA SINFI
16 TUANA ÖPÖZ LAVANTA SINFI
17 GÜNEY YILDIRIM LAVANTA SINFI
18 AHMET YİĞİT DEMİR LAVANTA SINFI
19 MISRA MERCAN LAVANTA SINFI
20 MİRAÇ BURAK AYGÜN LAVANTA SINFI

 

                                      49-54 AY KURA SONUCU

  ÖĞRENCİ AD SOYAD 49-54 AY KURA SONUCU
1 ZEYNEP DURU AÇIKEL CANSUYU
2 EMİR ALP TAMER CANSUYU
3 BURAK ERDEM CANSUYU
1 ARAS ALTAN KOÇ ÇİLEK
2 DOĞAN DEMİRÇİN ÇİLEK
3 NEHİR ERYILDIRIM ÇİLEK
4 MELİSA RÜYA YILMAZ ÇİLEK
1 GÖKTUĞ BALYOZ GÜNEŞ
2 TUĞRA YALÇINKAYA GÜNEŞ
3 ELİF ALYA GÜNGÖR GÜNEŞ
4 ZEYNEP SORGUN GÜNEŞ
5 NEHİR DEVRİM GÜNEŞ
6 ZEKİ AYAZ KARAKUŞ GÜNEŞ
7 EYMEN TUNA KÖMEZ GÜNEŞ
8 AHMET TUNA DEMİRTAŞ GÜNEŞ
9 MURAT KAAN AÇIK GÜNEŞ
10 AYŞE DURU MERAL GÜNEŞ
11 MERYEM HİRA AYDIN GÜNEŞ
12 ARAS OĞUZ KARINCA GÜNEŞ
13 YUSUF DEMİR GÜNEŞ
14 YUSUF EFE YILMAZ GÜNEŞ
15 BEREN ERMAN GÜNEŞ
16 MEHMET TUNA GÜVENBAŞ GÜNEŞ
17 YUNUS EMRE IŞIK GÜNEŞ
18 AYŞE MELİS TENDÜRÜS GÜNEŞ
19 YİĞİT TÜRKOĞLU GÜNEŞ
20 AHMET ZEKİ ACAR GÜNEŞ
1 CİHAN DOĞAN YEDEK
2 ŞAHİN EFE TANRIYAKUL YEDEK
3 ÖMER KAAN BİLİCİ YEDEK
4 ZEYNEP İMAY KANKILIÇ YEDEK
5 UMUT HAKTAN SATIOĞLU YEDEK
6 UMUT AYGÜN YEDEK
7 DERİN ÖZTÜRK YEDEK
8 ASEL AYDIN YEDEK
9 ESİL AYDIN YEDEK
10 İNCİ BİLEN YEDEK
11 EREN ÖZCAN YEDEK
12 YAREN ÖZCAN YEDEK
13 DERİN ADA KÖKSAL YEDEK

 

                                            43-48 AY KURA SONUCU

  ÖĞRENCİ AD SOYAD 43-48 AY KURA SONUCU
1 DERİN ASEL KARAKUŞ KUMSAL SINIFI
2 JARİ AZRAK KUMSAL SINIFI
3 İPEK ESER KUMSAL SINIFI
4 MAVİ YEŞİLTAŞ KUMSAL SINIFI
5 MUSTAFA KUTAY BAŞARAY KUMSAL SINIFI
6 HAMZA DEMİREL KUMSAL SINIFI
7 FURKAN KÜÇÜK KUMSAL SINIFI
8 GÜNGÖR EFE SERİN KUMSAL SINIFI
9 ECE YÜCEL YAMAN KUMSAL SINIFI
10 ELA FATMA YAMAN KUMSAL SINIFI
11 DİLA KARTAL KUMSAL SINIFI
12 FARAH HAYDER AZEEZ KUMSAL SINIFI
13 ADA CONGER KUMSAL SINIFI
14 ZEYNEP KEKEÇ KUMSAL SINIFI
15 AYŞE HÜMA ÜNAL KUMSAL SINIFI
16 MELİHA LİNA AKHAN KUMSAL SINIFI
17 EYLÜL ZEYNEP DOĞRAMACI KUMSAL SINIFI
18 AMİNE TEZCAN KUMSAL SINIFI
19 EMİR MUSTAFA KILIÇ KUMSAL SINIFI
20 EMİR ALP MASTAR KUMSAL SINIFI
1 NİL BİLGE GÜMÜŞ OKYANUS SINIFI
2 DENİZ YURTSEVEN OKYANUS SINIFI
3 BATÜL AKGÜMÜŞ OKYANUS SINIFI
4 KORAY DAĞCI OKYANUS SINIFI
5 MİRAY YALÇIN OKYANUS SINIFI
6 ÖMER ASAF AKKAYA OKYANUS SINIFI
7 FARAH MİLA YILDIRIM OKYANUS SINIFI
8 GÖKTÜRK SİRAÇ AKGÜN OKYANUS SINIFI
9 BÜŞRA KARATAY OKYANUS SINIFI
10 ELİF SU DUMAN OKYANUS SINIFI
11 DOĞA ESKİCİ OKYANUS SINIFI
12 YUSUF CAN METİN OKYANUS SINIFI
13 GÖKTUĞ KAAN GÜMÜŞ OKYANUS SINIFI
14 ERTUĞRUL CAN OKYANUS SINIFI
15 YİĞİT EFE TAŞÇI OKYANUS SINIFI
16 YİĞİT EGE GEDİK OKYANUS SINIFI
17 FATIMA YAREN UĞUR OKYANUS SINIFI
18 MEVA EYLÜL SUNGURHAN OKYANUS SINIFI
19 DEFNE DAKAK OKYANUS SINIFI
20 HAYDAR ARAS ARI OKYANUS SINIFI
1 ÇINAR DEMİR YEDEK KUMSAL
2 GÖKALP MERT KILIÇ YEDEK KUMSAL
3 ELİSA ERVA GÜLTEKİN YEDEK  KUMSAL
4 DENİZ ELİF ER YEDEK OKYANUS
5 KUTAY KIZILTAŞ YEDEK OKYANUS
6 EMİR KIZILTAŞ YEDEK OKYANUS
7 ELİH HAYAL AKSOY YEDEK KUMSAL
8 ÇINAR ÇİMEN YEDEK OKYANUS
9 DEFNE ÇAMLIK YEDEK OKYANUS
10 ZEYNEP SERRA GÖKCEL YEDEK  KUMSAL

                     

                    36-42 AY KURA SONUCU

  ÖĞRENCİ ADI 36-42 AY KURA SONUCU
1 URAZ ÇINAR ULUDAĞ ÇİÇEK SINIFI
2 EYLÜL DURU ÇELİK ÇİÇEK SINIFI
3 AİŞE ASEL ÜNSAL ÇİÇEK SINIFI
4 UMAY SOLAK ÇİÇEK SINIFI
5 ASEL AR ÇİÇEK SINIFI
6 TUĞALP SABİT ÖPÖZ ÇİÇEK SINIFI
7 TUĞALP HAMZA AYTAŞ ÇİÇEK SINIFI
8 ELYAS AHMET MUDHAFAR ÇİÇEK SINIFI
9 MİNA AYŞE SÜLEK ÇİÇEK SINIFI
10 BEREN CAN ÇİÇEK SINIFI
11 YUSUF EFE KISKANÇ ÇİÇEK SINIFI
12 HİRA NUR VURAL ÇİÇEK SINIFI
13 MUHAMMED AKARSU ÇİÇEK SINIFI
14 ÖYKÜ SEDA GÜLDEN ÇİÇEK SINIFI
15 EBRAR DEDE ÇİÇEK SINIFI
16 ORHAN SEFA BELGİÇ ÇİÇEK SINIFI
17 ALYA CEYLAN ÇİÇEK SINIFI
18 HAMZA SELİM AÇIKGÖZ ÇİÇEK SINIFI
19 AYAZ YAŞAR ÖZER ÇİÇEK SINIFI
20 ATAKAN YILDIRIM ÇİÇEK SINIFI
1 FARUK EFE TUNCER MELEK SINIFI
2 EMİR ABDULLAH ÇAKIR MELEK SINIFI
3 ECMEL VERA ÖZEL MELEK SINIFI
4 MEHMET DAĞLAR MELEK SINIFI
5 ELİF VERA ALTAN MELEK SINIFI
6 ALYA DURU VAR MELEK SINIFI
7 ZEYNEP ASEL UYSAL MELEK SINIFI
8 ESMA NUR UÇAR MELEK SINIFI
9 HÜSEYİN ATA AKBAYIR MELEK SINIFI
10 ERTUĞRUL EFE ERDEM MELEK SINIFI
11 AYBÜKE ARYA TİMURTAŞ MELEK SINIFI
12 ARAS DAĞLI MELEK SINIFI
13 ASYA DAĞLI MELEK SINIFI
14 EKİN KARAKUŞ MELEK SINIFI
15 SALİM ANLAR MELEK SINIFI
16 KEREM KUTAY KARA MELEK SINIFI
17 ALYA ALEMDAR MELEK SINIFI
18 YUSUF TAHA DÜNDAR MELEK SINIFI
19 İKRA EKRA MELEK SINIFI
20 FİRDEVS BÜŞRA AYGÜN MELEK SINIFI
1 MUSTAFA AZİZ KÜÇÜK UĞUR BÖCEĞİ SINIFI
2 TUNAHAN KARAKAYA UĞUR BÖCEĞİ SINIFI
3 MUHAMMED EMİR KARAKAYA UĞUR BÖCEĞİ SINIFI
4 MASAL ERGÜN UĞUR BÖCEĞİ SINIFI
5 YÜSRA MİRAY ACAR UĞUR BÖCEĞİ SINIFI
6 BARAN PUMAK UĞUR BÖCEĞİ SINIFI
7 BARKIN PUMAK UĞUR BÖCEĞİ SINIFI
8 ELİF DEFNE BAŞYİĞİT UĞUR BÖCEĞİ SINIFI
9 EYMEN ÇETİN UĞUR BÖCEĞİ SINIFI
10 ELİF MEVA ERDEM UĞUR BÖCEĞİ SINIFI
11 ALİ DEMİR UĞUR BÖCEĞİ SINIFI
12 CANDAN AYAZ ATEŞ UĞUR BÖCEĞİ SINIFI
13 AYBÜKE ALTUNDAĞ UĞUR BÖCEĞİ SINIFI
14 YAĞIZ İPEK UĞUR BÖCEĞİ SINIFI
15 ZEYNEP SARE DOĞAN UĞUR BÖCEĞİ SINIFI
16 ÇINAR KARAKUŞ UĞUR BÖCEĞİ SINIFI
17 ÖMER İÇEDEN UĞUR BÖCEĞİ SINIFI
18 SÜMEYYE ERKAYA UĞUR BÖCEĞİ SINIFI
19 ELİF KARABULUT UĞUR BÖCEĞİ SINIFI