02 Kasım 2019

Keçiören Belediyesi Bağlum Spor Kulübü sporcusu Yakub Alperen Kaysi, 11 Aralık’ta Antalya’da yapılacak EMF Antalya Open Cup’s öncesi Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’u ziyaret ederek şampiyonluk sözü verdi.

Milli Takımlar Antrenörü Şenol Kaysi ile birlikte Başkan Altınok’u ziyaret eden Yakub Alperen Kaysi (13) 11 Aralık’ta Antalya’da olacak EMF Antalya Open Cup’s ve 2020 Ocak ayında Antalya’da yapılacak Turkish Open’da Türkiye’yi temsil edeceği için gurur duyduğunu söyledi.

Başkan Altınok, Yakub Alperen Kaysi’de şampiyonluk ışığını gördüğünü belirterek, “Modern ve nitelikli tesislerimizle sporcularımızın yanında olmayı sürdüreceğiz, onlar da kazandıkları yeni başarılarla Keçiören’in ve Ülkemizin gururu olacaklar, sportif yatırımlarımız devam edecek, bu yatırımları daha sağlıklı bir gelecek için yapıyoruz. Ulusal ve uluslararası arenada iyi dereceler alan sporcuları ülkemize  kazandırmak için yapıyoruz” dedi.

2019 Türkiye kick boks şampiyonu, 2019 Türkiye taekwondo sekizincisi, 2019 Avrupa Yıldızlar taekwondo altıncısı, 2018 Türkiye muaythai üçüncüsü, genç sporcuya başarılar dileyen Altınok, “Çocuklarımızın her biri birer Türk bayrağıdır. Hedefi olmayanın başarısı olmayacağı gibi başarıya inanmayanın da hedeflerine ulaşması mümkün değildir. İnanmak başarmanın yüzde ellisidir. Çocuklarımızın her biri bir marka olacak, birbirlerine benzemeyecek, kendi isimleriyle kendi başarılarını elde edecekler. Ayrıca başarıda özgüven de çok önemlidir” diye konuştu.