• Akmasa Çağrı Merkezi Akmasa Çağrı Merkezi : 444 52 76    Whatsapp Hattı Hattımız : +90 530 917 52 76
  • EN
Mustafa Kemal ATATÜRK

Çocuk Eğitimi Merkezi Atölyesi

 

Çocuk Eğitimi Merkezi Atölyesi

Kayıtlarımız Devam Ediyor

Çocuk Eğitim Merkezi; Keçiören ilçesinde ikamet eden 4-13 yaş aralığında olan çocukların bilim, sanat, spor ve kültürel faaliyetler gerçekleştirerek sosyal hayata katılımlarının güçlendirilmesi ve aile, toplum etkileşimlerine pozitif katkı sağlanmasını amaçlamaktadır.

Atölyeler Hakkında Kısa Bilgi

Okul Öncesi Atölyesi : Çocuğun yakın çevresinden kısa süreli ayrılmayı deneyimlemesine,arkadaş ilişkileri kurmasına ve geliştirmesine destek olmak.

Tasarım ve Ahşap Atölyesi : Bilimsel bilginin hayal gücüyle birleşerek çocuğun ilgi ve becerilerini keşfettiği atölyedir. 

Akıl Oyunları Atölyesi:  Çabuk karar verme, bir sonraki adımı düşünme ve öngörebilme,ezberci yaklaşımı reddeden öğrenme biçimi hedeflenmektedir.

Robotik - Yazılım Atölyesi: Yaratıcılığını teknolojiyle birleştirerek algoritma kurma mantığının temel robot kitleri kullanılarak deneyimlendiği atölyedir.

Çocuk Yogası Atölyesi:  Hikayeler ve oyunlar eşliğinde çocuğun denge gelişimine destek olmak, konsantrasyon ve odaklanmayı arttırmak, zihni rahatlatmak çocuğa sağladığı katkılar arasındadır.

 

ATÖLYE PROGRAMLARI İÇİN TIKLAYIN  (PDF)

 

KAYIT İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

Tel :0312 361 0 100

Adres  : Yunus  Emre Kültür Merkezi, Emrah Mahallesi Şener Sokak No:2

 

Atölye programları ücretsizdir. Sosyal Mesafe Kurallarına Göre Düzenlenmiş Atölyelerde Eğitim Verilecektir.