Bilgi Hattı

BİLGİ HATTI

444 52 76
444 KC RN
Güncel Duyurular:
  • Cumartesi - Pazar günleri 09:00 16:00 saatleri arasında vergi ödemeleriniz için veznelerimiz açıktır.
  • Ayrıca Halk Bankası ve Deniz Bank'in bütün şubelerinden ve e-belediye üzerinden masrafsız vergi ödemesi yapabilirsiniz.
  • Zabıta Müdürlüğü : 0312 361 06 06
  • Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü : 0312 360 59 39
  • Temizlik İşleri Müdürlüğü : 0312 361 10 06
  • Park ve Bahçeler Müdürlüğü : 0312 378 77 13
  • Fen İşleri Müdürlüğü : 0312 378 77 17
  • Cenaze İşleri : 0312 361 10 23
  • Evlendirme Müdürlüğü : 0312 361 10 46

KEÇİÖREN BELEDİYESİ’NİN KARDEŞLERİ ÇOĞALIYOR

Yurt içinden ve yurt dışından çok sayıda belediye ile kardeşlik bağı kuran Keçiören Belediyesi, son olarak Karadeniz Ereğli Belediyesi ile kardeş belediye imza protokolü imzaladı.

 

Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen imza törenine Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın yanı sıra AK Parti Zonguldak Milletvekili ve Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Özcan Ulupınar, AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr Ercan Candan, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve her iki belediyenin meclis üyeleri katıldı. İmza töreni öncesi Karadeniz Ereğli’yi tanıtan sinevizyon gösterisi sunuldu.

 

TECRÜBELERİMİZİ PAYLAŞACAĞIZ

Keçiören’e yeni bir kardeş daha gelmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Mustafa Ak, “Karadeniz Ereğli ile kardeşlik ilişkilerimiz çerçevesinde karşılıklı olarak projelerimizi tecrübelerimizi ve birikimlerimizi paylaşacağız. Amacımız vatandaşlarımıza her zaman en iyi hizmeti sunmaktır” dedi. Karadeniz Ereğli Zonguldak Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ise, kardeşlik protokolünün imzalanmasında çok önemli katkıları olan AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Abdülhamit Gül’e teşekkür ederek “Aynı zamanda bizi çok güzel bir şekilde ağırlayan Keçiören Belediye Başkanıma da çok teşekkür ediyorum. İki kardeş belediye olarak bilgi, birikim ve tecrübelerimizi kardeşçe paylaşacağımıza kalpten inanıyorum. Başkanıma verdiği desteklerden dolayı bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu. Ercan Candan da kardeş belediye antlaşmasının her iki belediyeye de hayırlı olmasını dileyerek, “Keçiören Belediyesi ile beraber Karadeniz Ereğli’yi çok daha iyi yerlere getirmek için çalışacağız” dedi.

 

Protokolün imzalanmasından sonra Başkan Ak konuk heyete, Mevlana Kültür ve Spor Merkezi, Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezi, Yonca Yaşam Merkezi ile Gümüşdere Ihlamur Vadisi projelerinin maketlerini göstererek bilgi verdi.

 

Tören nedeniyle düzenlenen kokteylin ardından belediye önünde toplu hatıra fotoğrafı çekildi. Başkan Ak konukları onuruna Estergon Kalesi Ören Köşk’te bir akşam yemeği de verdi 

 

07.04.2015