• Bilgi Hattı : 444 52 76    & Hattımız : +90 530 917 52 76
Güncel Duyurular:
  • Cumartesi - Pazar günleri 09:00 16:00 saatleri arasında vergi ödemeleriniz için veznelerimiz açıktır.
  • Ayrıca Halk Bankası ve Deniz Bank'in bütün şubelerinden ve e-belediye üzerinden masrafsız vergi ödemesi yapabilirsiniz.
  • Zabıta Müdürlüğü : 0312 361 06 06
  • Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü : 0312 360 59 39
  • Temizlik İşleri Müdürlüğü : 0312 361 10 06
  • Park ve Bahçeler Müdürlüğü : 0312 378 77 13
  • Fen İşleri Müdürlüğü : 0312 378 77 17
  • Cenaze İşleri : 0312 361 10 23
  • Evlendirme Müdürlüğü : 0312 361 10 46

KEÇİÖREN’DE TURGUT ALTINOK RÜZGÂRI

Paylaşmak İçin Tıklayınız

ALTINOK: BİZİM MAKAMIMIZ SOKAKLAR OLACAK

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Kavganın, küskünlüğün olmadığı, adı gönül belediyeciliği olan, gönüller yapan, gönüller kuran bir seçim dönemi yaşadık. Allah nasip ederse hızla sokaklarda olacağız. Bizim makamımız sokaklar olacaktır. Sokaklarda vatandaşlarımızla el ele gönül gönüle olacağız” dedi. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde yüzde 63,65’lik rekor bir oyla Keçiören Belediye Başkanı seçilen Turgut Altınok, bugün öğle saatlerinde Kalaba Lisesi`nde çalışmalarını sürdüren Keçiören İlçe Seçim Kurulu yetkililerinden belediye meclis üyeleriyle birlikte mazbatasını aldı.

ALTINOK: ŞİMDİ HİZMET VAKTİ

Daha sonra vatandaşlarla birlikte yürüyerek belediye önüne gelen Altınok burada kendisini bekleyen coşkulu kalabalığa hitap etti.

Altınok burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Siyasette önemli olan geride bıraktığınız eserlerdir. Makamlar gelip geçicidir. Devletimizin bekası için çalışmalarımızı azimle sürdüreceğiz. Seçim sonuçları hem ülkemize hem Ankara’mıza hem de Keçiören’imize hayırlı uğurlu olsun. Bundan sonra vakit hizmet vakti. Bize inanarak bize bu görevi layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, ‘devletimizin bekası her şeyin üzerindedir’ diyen MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye, bizlere destek veren teşkilatımıza, sandıkta bize vekâlet veren, oy veren ve vermeyen bütün Keçiören’e, başka partileri oy verip de gönlü bizlerle olan vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Kavganın, küskünlüğün olmadığı, adı gönül belediyeciliği olan, gönüller yapan, gönüller kuran bir seçim dönemi yaşadık. Allah nasip ederse hızla sokaklarda olacağız. Bizim makamımız sokaklar olacaktır. Sokaklarda vatandaşlarımızla el ele gönül gönüle olacağız.”

“MAKAMLAR GELİP GEÇİCİDİR”

Makamların gelip geçici olduğunu vurgulayan Turgut Altınok, “Gök kubbede hoş bir seda bırakırsak, gönüller inşa edebilirsek, bir garip vatandaşımızın derdine derman olabilirsek geride bırakacağımız en büyük makamda bu en büyük rütbe de budur. Biz hizmete talip olduk. Bu makamlar vebal makamıdır. Bir kuruşunda bile vebal vardır. Her kuruşunuz hizmet olarak geri dönecektir. Keçiören Türkiye’nin parlayan yıldızıydı, yine Türkiye’nin parlayan yıldızı olacak. Ayrıca kimse kraldan çok kralcı olmasın. Ortada bir kral yok, hizmetler var. Herkesin hakkı ve hukuku bizim üzerimizdedir. Çalışan herkes Keçiören Belediyesi’nin personelidir” dedi.

Coşkulu kalabalık ve tezahüratlar eşliğinde Keçiören Belediyesi Başkanlık makamına çıkan Altınok’u burada eski Başkan Mustafa Ak karşıladı.

AK’TAN BAŞARI TEMENNİSİ

Devir teslim töreninde konuşan Ak, “Bize hizmet etme imkânı sunan liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a çok teşekkür ediyorum. Keçiören’e birçok alanda hizmet etme fırsatımız oldu. Bundan sonra da görevi devredeceğimiz yeni başkanımız Keçiören’in eksikleri için hizmet edecek. Ben Turgut Altınok Başkan’a bundan sonraki hizmet döneminde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

ALTINOK: GÜZEL HİZMETLER DEVAM EDECEK

Keçiören Belediyesi Başkanlık Makamında bulunan vatandaşlara hitap eden Altınok, seçim sürecinde desteklerini esirgemeyen AK Parti ve MHP teşkilatlarına ve vatandaşlara teşekkür etti. Altınok, “İnşallah güzel hizmetler devam edecek Keçiören’imizde. Türkiye’nin parlayan yıldızıydı, yine parlayan yıldızı olacak. Keçiören’imize birçok hizmetler etmiştik. Bu hizmetler arta arta devam edecek” diye konuştu.

Daha sonra Mustafa Ak başkanlık mührünü yeni Başkan Turgut Altınok’a teslim etti ve karşılıklı çiçek takdiminde bulunuldu. Törenin ardından Başkan Altınok Mustafa Ak’ı aracına kadar uğurladı.

Devir teslim töreninde Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut, AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Cemal Güngör, Ak Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan, MHP Keçiören İlçe Başkanı Alparslan Doğan da hazır bulundu.   

03.04.2019