• Bilgi Hattı : 444 52 76    & Hattımız : +90 530 917 52 76
Güncel Duyurular:
  • Cumartesi - Pazar günleri 09:00 16:00 saatleri arasında vergi ödemeleriniz için veznelerimiz açıktır.
  • Ayrıca Halk Bankası ve Deniz Bank'in bütün şubelerinden ve e-belediye üzerinden masrafsız vergi ödemesi yapabilirsiniz.
  • Zabıta Müdürlüğü : 0312 361 06 06
  • Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü : 0312 360 59 39
  • Temizlik İşleri Müdürlüğü : 0312 361 10 06
  • Park ve Bahçeler Müdürlüğü : 0312 378 77 13
  • Fen İşleri Müdürlüğü : 0312 378 77 17
  • Cenaze İşleri : 0312 361 10 23
  • Evlendirme Müdürlüğü : 0312 361 10 46

BAŞKAN ALTINOK’TAN GECE MESAİSİ

Paylaşmak İçin Tıklayınız

ALTINOK: VATANDAŞLARIMIZ KENDİNİ YALNIZ HİSSETMESİN

“Sokaklar makamım olacak” diyerek göreve başlayan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, sabah erken saatlerde başladığı mesaisini gecenin geç saatlerine kadar mahalle ve sokaklarda vatandaşların sorunlarını yerinde tespit ederek sürdürüyor. Sokak sokak gezerek sorunların kısa sürede çözülmesi için talimat veren Altınok, “Keçiören’de hiçbir vatandaşımız kendini yalnız hissetmesin. Sokaklarda, parklarda, pazarlarda her zaman yanınızdayız. Bizim makamımız sokaklardır” dedi.

Altınok, Keçiören genelinde vatandaşların problemlerini çözmek için yoğun mesai harcıyor. Güne erken saatlerde park, bahçe ve sokaklardaki vatandaşların yanı sıra esnaf ziyaretleriyle başlayan Başkan Altınok, dün geceyi de yine geç saatlere kadar mahalle ve sokaklarda vatandaşların sıkıntılarını dinleyerek geçirdi. Altınok, ilçe sakinlerinden gelen istek ve şikâyetleri tek tek not alarak birim müdürlerine sorunların çözümü için talimatlar veriyor. Evlerine çay ikramı için davet eden vatandaşları kırmayan Altınok, gördüğü sıcak ilgi karşısında memnuniyetini dile getiriyor.

ALTINOK: KEÇİÖREN’İMİZİ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Vatandaşların taleplerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Altınok, “Mahallelerimizin fiziki sorunları kolayca çözülür ama önemli olan gönüller yapmak, gönüllere girmektir. Hakka ve halka sırtını dönemezsin. Halka sırtını dönersen, halk notunu kırar. Muhabbetle kucaklaşmak varken bizim kendimizi makama kapatmamız, halkla aramıza mesafe koymamız mümkün değildir. Geçmişte nasıl ki Keçiören’imizi milletimizle iç içe yönettiysek, şimdi de aynı şekilde çözüm odaklı projelerimizle el ele yöneteceğiz” dedi.

“YEREL YÖNETİMLER ANINDA ÇÖZÜM BULMALI”

Her gün sokakları ve parkları tek tek gezeceğini, esnafları ve vatandaşları selamlayarak sıkıntılarını yerinde dinleyeceğini belirten Altınok şunları kaydetti:

“Yerel yönetimler, vatandaşların problemlerine anında çözüm bulmak için vardır. Keçiören’de hiçbir vatandaşımız kendini yalnız hissetmesin. Sokaklarda, parklarda, pazarlarda her zaman vatandaşımızın yanındayız. Bizim makamımız sokaklardır. 51 mahallemizin tamamına eşit yakınlıktayız. Mahallelerimizin sorunlarını yerinde görmek için her zaman sokaklarda olacağım.  Halkımızla iç içe olmak, onların sıkıntılarını bire bir dinleme imkânı sağlıyor. Bu da sorunların çözümü noktasında bizim işimizi kolaylaştırıyor, vatandaşlarımıza da gönül rahatlığı veriyor.”

30.04.2019