Bilgi Hattı

BİLGİ HATTI

444 52 76
444 KC RN
Güncel Duyurular:
  • Cumartesi - Pazar günleri 09:00 16:00 saatleri arasında vergi ödemeleriniz için veznelerimiz açıktır.
  • Ayrıca Halk Bankası ve Deniz Bank'in bütün şubelerinden ve e-belediye üzerinden masrafsız vergi ödemesi yapabilirsiniz.
  • Zabıta Müdürlüğü : 0312 361 06 06
  • Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü : 0312 360 59 39
  • Temizlik İşleri Müdürlüğü : 0312 361 10 06
  • Park ve Bahçeler Müdürlüğü : 0312 378 77 13
  • Fen İşleri Müdürlüğü : 0312 378 77 17
  • Cenaze İşleri : 0312 361 10 23
  • Evlendirme Müdürlüğü : 0312 361 10 46

BAŞKAN ALTINOK İLK NİKÂH MERASİMİNDE AİLE BİRLİKTELİĞİ MESAJI VERDİ

Paylaşmak İçin Tıklayınız

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, göreve başlamasının ardından aynı akşam 3 ayrı nikâh törenine katıldı. Altınok ilk nikâh merasiminde, “Uzun yıllar sonra ilk nikâhımızı kıydık. Kübra ve Hüseyin çiftimiz bu gece olduğu gibi bir ömür boyu mutlu olsun. Vatana, millete hayırlı evlatlar dünyaya getirip, en önemlisi de aile birliğine sahip çıksınlar inşallah” dedi.

Beştepe`de bulunan Wonders Event-Wedding Nikâh Salonu’ndaki Kübra Altın ve Hüseyin Gündoğdu çiftinin nikâh törenine Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, AK Parti Ankara Milletvekili Yıldırım Tuğrul Türkeş ve AK Parti eski Ankara Milletvekili Cevdet Erdöl katıldı.

ALTINOK: AİLE BİRLİĞİNİZE SAHİP ÇIKIN

Nikâh merasimine davetlileri selamlayarak başlayan Altınok, “Uzun yıllar sonra ilk nikâhımızı kıydık. Evlatlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Gündoğdu çifti bir ömür boyu, bu gece olduğu gibi mutlu olsun. Vatana, millete hayırlı evlatlar dünyaya getirip, en önemlisi de aile birliğine sahip çıksınlar inşallah” dedi.

“ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLİYORUM”

Daha sonra Ayşenur Köse ve Yusuf Şahin çiftinin nikâh merasimini gerçekleştirmek için Gazi Üniversitesi Sosyal Tesisleri’ne giden Başkan Altınok, burada da yoğun ilgiyle karşılandı. Yeni görevi için davetlilerden gelen tebrikleri kabul eden Altınok, karşılaştığı sıcak ilginin ardından Ayşenur ve Yusuf çiftinin nikâh merasimini gerçekleştirdi.  Çiftin mutluluklarına ortak olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Altınok, “Ayşenur ve Yusuf evladımızın ve ailelerinin bu en mutlu günlerinde yanlarında olduk. Çiftimize huzur ve mutluluk dolu bir ömür ve hayırlı evlatlar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

“VATANINI, MİLLETİNİ, BAYRAĞINI SEVEN HAYIRLI BİR EVLADINIZ OLUR İNŞALLAH”

Başkan Altınok’un son durağı Antares AVM’de bulunan Bella Nikâh Salonu oldu. Burada, Kadriye Fidan ve Gökhan Kızılırmak çiftinin nikâhını kıyan Altınok, salonda bulunan davetlilerle bir süre sohbet etti. Altınok, “Bu akşamki son nikâh törenimiz Kadriye ve Gökhan evlatlarımızındı. Gençlerimize iki cihan saadeti diliyorum. Bir yastıkta kocasınlar, boy boy evlatları olsun. Dünyaya getirdikleri evlatları vatanını, milletini ve bayrağını seven hayırlı bir evlat olsun inşallah” dedi.

08.04.2019