Bilgi Hattı

BİLGİ HATTI

444 52 76
444 KC RN
Güncel Duyurular:
  • Cumartesi - Pazar günleri 09:00 16:00 saatleri arasında vergi ödemeleriniz için veznelerimiz açıktır.
  • Ayrıca Halk Bankası ve Deniz Bank'in bütün şubelerinden ve e-belediye üzerinden masrafsız vergi ödemesi yapabilirsiniz.
  • Zabıta Müdürlüğü : 0312 361 06 06
  • Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü : 0312 360 59 39
  • Temizlik İşleri Müdürlüğü : 0312 361 10 06
  • Park ve Bahçeler Müdürlüğü : 0312 378 77 13
  • Fen İşleri Müdürlüğü : 0312 378 77 17
  • Cenaze İşleri : 0312 361 10 23
  • Evlendirme Müdürlüğü : 0312 361 10 46

ANNELER GÜNÜNDE YALNIZ BIRAKMADILAR

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu ile birlikte Anneler Günü'nde gözleri kapıda çocuklarını ve yakınlarını bekleyen Huzurevi sakinlerini yalnız bırakmadı.

 

Keçiören Belediyesi Huzurevi'nde yapılan Anneler Günü kutlamasında Başkan Ak ve eşi Hatice Ak ile Bakan Sarıeroğlu güngörmüş annelerin ellerini öperek hayır duasını aldılar. Bakan Sarıeroğlu “Sizlere Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın selamlarını getirdim.” diyerek eşarp hediye etti. Bakan Sarıeroğlu, ikinci baharını yaşayan güngörmüş büyüklerinin hatırlarını sorup sohbet ettikten sonra bir istekleri olup olmadığını da sordu.

 

“Annelerimizin kıymetini bilelim” diyen Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak da "Bütün annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum. Onlar bizim hayır kapımız, onların duasını almak önemli. Onların büyük bir nimet olduğunu idrak edelim. Buraya sık sık gelerek anne ve babalarımızın evlat özlemini gidermeye çalışıyoruz. Biz kendilerinin evladı olduğumuzu söylüyoruz, ama hiçbir şey gerçek evladın yerini tutmuyor. Bizim kültürümüzde geniş aile kavramı vardır. Bütün evlatların anne babalarına evlerinde bakmalarını diliyorum. Çünkü onlar cennetin anahtarıdır" diye konuştu.

 

Tek tek ilgilendiği annelere hediyeler de veren Başkan Ak, “En güzel hediye hatırlamaktır, bu güzel günde onları hatırlayın ve sevginizi gösterin.” mesajı da verdi.

 

ANNELERE KARANFİL

Eşi Hatice Ak ve AK Parti Keçiören Kadın Kolları Başkanı Şule Küçükateş ile birlikte Keçiören’in tema vadisi Gümüşdere Ihlamur Vadisinde güzel havanın tadını çıkaranların da Anneler Gününü kutlayan Ak, onlara Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamlarını iletip karanfil hediye etti. Baharın tadını ailecek Vadide çıkaran vatandaşlar da Başkan Ak’a teşekkür edip sevgi gösterisinde bulunarak bol bol fotoğraf çektirdiler. Çocuklara da karanfil veren Ak, “Bu karanfilleri annenize götürün ve onu ne kadar sevdiğinizi söyledin.” dedi.

13.05.2018

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player