Aranacak Kelime :
Nerede :

SİNEMA KEYFİ ÇOK GÜZEL

11.08.2017

Keçiören Belediyesi'nin nostaljik sinema atmosferini yaşattığı sinema akşamları dördüncü haftasında da Türk sinemasının birbirinden başarılı yapımlarını sinemaseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

 

Sıcak yaz akşamlarını eğlenceli ve renkli hale getirmek isteyenleri Kalaba Kent Meydanında buluşturan açık hava sinema akşamlarında  yönetmenliğini Ömer Vargı'nın  yaptığı 1998 yapımı Herşey Çok Güzel Olacak filmi beyazperdeye yansıtıldı.  Başrollerini Cem Yılmaz, Mazhar Alanson'un paylaştığı film esnasında vatandaşlara mısır, çekirdek ve su ikramı da yapıldı.

 

Vatandaşların birlikte film izlemenin keyfine vardığına dikkat çeken Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Vatandaşlarımız açık hava sinemamıza bir hayli ilgi gösteriyor, bu da bizi çok memnun ediyor. Vatandaşlarımız Türk sinemasının birbirinden güzel filmlerini birlikte izlerken, gençler ve çocuklar da açık hava yaz sineması geleneğini tanıyorlar." ifadelerini kullandı.

 

Açık hava sineması Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri akşam saat 21.00’de Keçiörenlilerle buluşmaya devam ediyor. Yazlık sinemada bu hafta Kabadayı, Propaganda, Zincirbozan filmleri gösterilecek.

 

Fotograf Galerisi

SİNEMA KEYFİ ÇOK GÜZEL SİNEMA KEYFİ ÇOK GÜZEL SİNEMA KEYFİ ÇOK GÜZEL SİNEMA KEYFİ ÇOK GÜZEL