Aranacak Kelime :
Nerede :

METİN ALAGÖZ GENÇLİK MERKEZİ

KEÇİÖRENİN GÜLEN YÜZÜ OLAN ŞEHİTKÜBÜLAY MAHALESİNDE 2012 YILINDA HİZMETE AÇILAN GENÇLİK MERKEZİ,BU BÖLGEDE BULUNAN MAHALLELERE AÇILAN KAPISIYLA YÜZLERCE ÜYEYE HİZMET EDİYOR.

Keçiörenin şehit kübülay mahallesinin bulunan gençlik merkezi kapılarını haftanın yedi günü açık tutan Gençlik Merkezi; üyelerini, spora, eğlenceye, sanatsal ve kültürel aktivitelere doyuruyor, bilgiyle donatıyor.

Bilardosuyla , langırtayla , bilgisayardan sinema salonuna kadar pek çok hizmet sunmaktadır.

Keçiören Belediyesi Gençlik ve spor müdürlüğü bünyesinde 15 Nisan 2012'de açılan Gençlik Merkezi, ettarafından gelen üyeleriyle her gün dolup taşıyor.

Okuyan ya da çalışan gençlerin oyun oynamaya, spor yapmaya ve eğlenmeye ihtiyaçları olduğu düşüncesiyle açılan merkez, 12-35 yaş arası gençlere hizmet veriyor. Merkezde eğitime destek amaçlı kurslar ile sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler yer alıyor. Gençlik Merkezi'nin spor bölümünde, sağlıklı yaşam için tekvando, karate,bulunuyor.

Eğlenme amaçlı merkezden faydalanmak isteyenler için ise salon sporlarının gözde oyunları bilardo, langırt, satranç, okuma araştırma amaçlı kütüphane ve internet, arkadaşlarla buluşup sohbet edebilecekleri ortam ile , sinema keyfini yaşamak için 25 kişilik sinema salonu mevcut.

Bunun yanında her ay üyelerin talepleri doğrultusunda eğitim seminerleri düzenlenirken, yaz aylarında ise üyeler piknikler,yüzme ve kurslar düzenlemektedir.

Adres : Şehit Kubilay Mah. Özlem Cad. 1173. Sokak No: 24

Tel :0312 331 11 53

Fotograf Galerisi

METİN ALAGÖZ GENÇLİK MERKEZİ METİN ALAGÖZ GENÇLİK MERKEZİ METİN ALAGÖZ GENÇLİK MERKEZİ METİN ALAGÖZ GENÇLİK MERKEZİ METİN ALAGÖZ GENÇLİK MERKEZİ METİN ALAGÖZ GENÇLİK MERKEZİ METİN ALAGÖZ GENÇLİK MERKEZİ METİN ALAGÖZ GENÇLİK MERKEZİ METİN ALAGÖZ GENÇLİK MERKEZİ

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player