Aranacak Kelime :
Nerede :

KEÇMEK'TE İŞ GARANTİLİ KURS

05.12.2011

Keçiörenlilerin yoğun ilgi gösterdiği KEÇMEK’lerde kayıt heyecanı bitmiyor. Sürekli ilgi gören kurslara yeni branşların ilave edilmesi Keçiörenlilerin yüzünü güldürüyor.

 

Bu yıl 16 kurs merkezinde 90 branşta yaklaşık 25.000 kişiye derslerin verildiği KEÇMEK’lerde dört yeni branş dikkat çekiyor. Özellikle başarılı öğrencilere iş garantisi verilmesi vatandaşların kurslara olan ilgisini daha da artırıyor.

 

En çok ilgi gören branşların başında; fotoğrafçılık akademisi, dil akademisi ve müzik akademisi geliyor. Yeni açılan ve başarılı öğrencilere iş garantisinin verildiği cilt bakımı ve bitkisel ürünler satış temsilciliği kursu özellikle hanımların ilgi odağı oldu.

 

FOTOĞRAFÇILIK AKADEMİSİ

Fotoğraf çekmek konusunda uzmanlaşmak, fotoğrafçılığı meslek edinmek, fotoğraf çekmenin inceliklerini öğrenmek için KEÇMEK’ in ‘Fotoğrafçılık Akademisi’ adı altında verdiği eğitim sayesinde ilgi ve yeteneği olan 15-45 yaşları arasındaki herkes fotoğraf sanatını öğrenebiliyor.

 

 DİL AKADEMİSİ

KEÇMEK’te Türkçe, Almanca, Arapça, Boşnakça, Çince, Fransızca, İngilizce, Rusça, Osmanlıca, Japonca, İspanyolca, İtalyanca olmak üzere toplam 12 dil kursunda eğitim veriliyor. KEÇMEK’lerde kendisini geliştirmek isteyen ve yabancı ülkelere özgüvenle açılmak isteyen 15 yaşından büyük herkese kurslar veriliyor.

 

MÜZİK AKADEMİSİ

Sanatın her dalına özel bir önem veren KEÇMEK’lerde, Ney, Bağlama, Gitar, Piyano, Ud, Keman ve Türk Halk Oyunları başlıkları altında 7 branşta eğitim veriliyor. İlgi ve yeteneği olan 15-25 yaş arasındaki herkese kursların verildiği müzik akademisi de halkın yoğun ilgisini çekiyor.

 

CİLT BAKIMI VE BİTKİSEL ÜRÜNLER SATIŞ TEMSİLCİLİĞİ

Bitkisel tedavi başta olmak üzere vitaminler, doğal besinler, aromaterapi ürünleri, bitkisel yağlar, macunlar, diyet ve zayıflama ürünleri, cilt bakım ürünleri gibi doğal ürünlerin tanıtılması ve satışa sunulmasını amaçlayan kursta 18-25 yaş arası en az lise mezunu olan herkese kurs veriliyor. KEÇMEK, Cilt Bakımı ve Bitkisel Ürünler Satış Temsilciliği Kursu, eğitim süreci sonunda  başarılı olan kursiyerlerine iş imkanı sağlayacak.

Fotograf Galerisi

KEÇMEK'TE İŞ GARANTİLİ KURS KEÇMEK'TE İŞ GARANTİLİ KURS KEÇMEK'TE İŞ GARANTİLİ KURS